2737
2734

عب نداره صبر کن درس میشه فارسم یه مدت منفی بود همش یهو رشدش مثبت شد

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنی؟؟ من دارم ولی دقت نکردم بهش کی نگاه کردی صفر بوده؟ بازگشاییش ساعت ۱۲ ونیم ظهره ها

دیروز ۰ بود اصلا سود و زیان نداشت امروزم همینطور....از کجا میدونی ساعت ۱۲ و نیمه....؟الان برو ببین ۳ روزه اصلا سود و زیان نمیده 

پسرم همه امیدم
2728
2738
نمیدونی نهایتا کی درست میشه اینجور معلقا؟

نه مشخص نمیشه بعضا یکی دو هفته بعضا یه ماه ولی اگه سهمت خوبه بزار بمونه عجله نکن

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
نه مشخص نمیشه بعضا یکی دو هفته بعضا یه ماه ولی اگه سهمت خوبه بزار بمونه عجله نکن

امضاتون خیلی قشنگه ...منم دقیقا همین حس شمارو به زندگی دارم اگه بعضیا اجازه بدن ...افسوس اطرافیان سوءاستفاده میکنن واین منو نسبت به حسم سرد و دلزده میکنه

امضاتون خیلی قشنگه ...منم دقیقا همین حس شمارو به زندگی دارم اگه بعضیا اجازه بدن ...افسوس اطرافیان سو ...

عزیزدلم😍⁦❤️⁩ببین خدا بهت یه زندگی داده این زندگی توعه برای خودت حریم تعیین کن من دور زندگیم یه دایره فرضی کشیدم فقط عزیزام توش هستن به جز اونا نه کسی و نه حرفی رو توش راه نمیدم اینجوری از هیچکس و هیچ چیز دلخور نمیشم توام همینکارو بکن

عزیزدلم😍⁦❤️⁩ببین خدا بهت یه زندگی داده این زندگی توعه برای خودت حریم تعیین کن من دور زندگیم یه دایر ...

گلم اگه اینایی که توهمین دایره هستن جزو همون سواستفاده گرا باشن 

متاسفانه من نزدیکترینم بهم ضربه میزنه ...دارم تبدیل میشم به یه رباط وظیفه شناس براش ...خدامیدونه چقدر ازارم میده ومن فقط دارم تحمل میکنم ..

امضاتون خیلی قشنگه ...منم دقیقا همین حس شمارو به زندگی دارم اگه بعضیا اجازه بدن ...افسوس اطرافیان سو ...

هرکسیم از حست سواستفاده کرد حذفش کن اگه نمیتونی کلا دیگه کاری به کارش نداشته باش

2706