2733
2739
عنوان

بچه حاصل از ازدواج موقت

| مشاهده متن کامل بحث + 2748 بازدید | 35 پست

تو دلشو خالی نکنین دیگ کاریه ک شده

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حال می پردازیم به حقوق فرزندان حاصله از ازدواج موقت یا صیغه: اگر به هر دلیلی زن و شوهری که با همدیگر ازدواج موقت کرده اند بچه دار شوند این بچه از نظر حقوقی هیچ تفاوتی با فرزند حاصل از ازدواج دایم نخواهد داشت و تمام شئونات وی را دارا خواهد بود.

شناسنامه فک کنم میدن اما حس هیچ ارث و سهمی از باباش نداره. مگه باباش آدم باشه خودش چیزی بهش بده

چرا عقد موقت بچه ارث میبره. زن وشوهر ازهم ارث نمیبرن .بچه زنا از پدرش ارث نمیبره

یا رب العالمین
2731
شناسنامه فک کنم میدن اما حس هیچ ارث و سهمی از باباش نداره. مگه باباش آدم باشه خودش چیزی بهش بده

آخه چرا این حرف میزنی گلم ،

بهتر نیست آول یه سرچ کنی

آتفآقا ارث می بره  دقیقا مثل بچه های ازدواج دایم

اگر صیغه نامه محضری مهردار داشته باسه مثل بچه های دیگه حق میبره از ارث ولی اگر صیغه نامشون محضری نباشه خیلی دنگ و فنگ داره 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
آخه چرا این حرف میزنی گلم ، بهتر نیست آول یه سرچ کنی آتفآقا ارث می بره  دقیقا مثل بچه های ازد ...

دقیقا حق و حقوق تمام بچه های حلال زاده و تمام محرم نامحرمی ها و.....به این بچه ها هم هست

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2740

اتفاقا سهم ارث رو میبره مثل بقیه اگر دحتر باشه یک سهم اگر پسر باشه دو سهم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

نه اون بچه رابطه نامشروع 

عقد موقت و ثابت هیچی فرقی نداره شرایط بچه البته اگر ثبت‌نکرده باشه اوضاع بد میشه

عزیزم بچه حاصل ازدواج موقت هم شناسنامه میگیره نام پدر و مادر میخوره مشکل نداره. حتی تو شناسنامه مادر پدر اکر بخوان ثبت میشه اسم بچه. اما دیگه اسم همسر نیست.

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 
2706