2737
2734
عنوان

بچه ها سوند گذاشتن خیلی درد داره مگه نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9068 بازدید | 163 پست
عزیزم مجرای واژن و خروج ادرار کلا جدا از همن😐

منظورم از داخل اون دیگه 

ای بابا چرا نمی فهمین

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چ وحشتناک من دوس ندارم معاینم کنه 😔😔

وحشتناک که نیست یه کم خجالت داره فقط

بالاخره مادر شدن این چیزا رو هم داره

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731
قانع شدم.یک روز بیشتر نمیزارن؟

حتی کمتر. برای من عصر درآوردن

از صبح تا عصر

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
من مهر ماه سزارین شدم به انتخاب خودم.معاینه ایم در کار نبود.سزارین رو معاینه نمی کنن.

خوب گفتم که انتخابی اگه باشه نمیکنن.من چون دوست داشتم طبیعی باشم معاینه شدم ولی دهانه رحم باز نشد و سزارین شدم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738
وای چ وحشتناک من دوس ندارم معاینم کنه 😔😔

مگه به دوس داشتنه منم دوس ندارم هر ماه میرم دکتر فقط خدا خدا میکنم که معاینه نکنه خیلللییی بدم میاد یعنی چی خودتو بزاری بیرون زنا همشون ببچاره هستن

موقع سوند هم سر شلنگ رو بی حسی میزنن منکه اصلا نفهمیدم اسون بود ولی همش حس میکردم داره میفته سوند خخ ...

اووف یادم نیار

ارع بعد نصبش خنده داره

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

برا سزارین از کمر سر میکنن و فکر میکنم بعد از بی حسی سوند میزارن.نترس اصلا ترس و درد ندازه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706