2737
2734
عنوان

بچه ها سوند گذاشتن خیلی درد داره مگه نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9068 بازدید | 163 پست

نه اصلا درد نداره اولش ناخوشاینده براش بد گداشتن احتمالا

خدایا ممنون از محبت و نگاه همیشیگیت ... دخترای گلم رو مث همیشه به خودت میسپارمممم ای مهربان تر از مادر به اونا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چندش و دردناک اصلا افتضاح بتونی طبیعی بیاری خیلی بهتره موقع کشیدن بیرون انداره نیم الی یه متر شلنگ خونی کشیدن بیرون برام دردم داشت 

شاید من خیلی ترسوم

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2731
کلا به زایمان فکر نکردی تا حالا؟ چه طبیعی چه سزارین کلا پایین تنه لختی و تا فیها خالدونت پیداس خخخخ ...

من موقع سزارین تو ریکاوری هی خواستم لباسم بکشم روم ولی انقدر بی حس بودم نتونستم تکون بخورم یه اقا اومد گفت عزیزم  میخوایم ببریمت بخش منم داشتم تلاش میکردم گفت مشکلی نیست پتو روت کشیده شده سوند برای کشیدنش یکم درد داری البته من اینجور بود تخت کناریم هی متوجه نشود 

ساعت دنیایی من کوک است بالبخندتو                                     صبح رابیداری چشم توتعیین میکند❤💑❤
عزیزم درد نداره فقط حس خوبی نداره بلاخره یه شی خارجی وارد واژن شده و دردش برای بعد از خروج سوند هس ...

ووییی کی سر بچه رو میکشه؟

آدم خودش زور میزنه ، میا بیرون دیگه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2738
تقریبا ازهمونجاولی من نگاه میکنم اولی محوه تقریبایه جاهاییش که معلومه یکم ازقبلی بالاتره

اها برا من چون تازه بود یکم معلومه هنوز بخیم جذبی بود

گفتم ببینم دومی از کجاس😐

❤دخترم زندگی منه❤