2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایشالا که کرونا نییت...من یکی رو میشناسم شوهره کرونا گرفته تا چند روز پیش زنش بوده و حتی با زنش س ک ...

عمه منم اولش نداشت بعد یک هفته فهمید هم خودش هم بچش گرفته فک کنم بعدا معلوم بشه

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
فقط یه روز ابریزش بینی داشتم حالا خوب شدم ۲۱ سالمه یه صلوات میشه بفرستید ک کرونا نباشه؟؟

عزیزم ان شاالله که کرونا نیست ولی فک میکنم چون با کرونایی هادر تماس بودین میتونید ناقل باشید بهتره چند روز صبرکنید بعد پیش خانواده اتون برید

خوانواده شوهر منم گرفتن من الان یه ماهه پیششون نرفتم.عزیزم ممکنه تستت منفی باشه وعلایمی نداشته باشی ولی ناقل ویروس باشی.بذار دو هفته دیگ‌برو پیش پدرومادرت منم الان یه ماهه ندیدمشون.بخاطر کرونا گرفتن خونواده شوهرم.خودمم نوزاد ۶ماهه دارم.ویروس ۲هفته خودتو درگیر میکنه دو هفته هم ناقل میشی یعنی ۴هفته

عزیزم اگه ازمایش خون داده باشی زیاد رو اون حساب بازنکن

چون دوستم باباش گرفته بود خودشون ازمایش خون دادن منفی بود هفته بعدش حالشون بدتر شد رفتن ازمایش از راه بزاق دادن مثبت در اومد حتی عموم هم که دکتر گفت ازمایش خون دقیق نیست انشاللهدکه کرونا نباشه اگه هم خدانکرده باشه باید مراقبت کنی  ازخودت خیلی ها هم بهتر شدن حالشون 

عمه منم اولش نداشت بعد یک هفته فهمید هم خودش هم بچش گرفته فک کنم بعدا معلوم بشه

اخه از بعد از تست حدود ده روزی گذشته...

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
چطوری باید فهمید اگر یوقت مشکوک بشیم با دفترچه چقدر تستش

ازمایش که از راه بزاق است گرون تر ولی دقیق قیمتش نمیدونم ولی ازمایش خون نفری ۲۵۰ یا۲۰۰ باشه البته به شهر ومنطقه سکونت فرق میکنه

2706