2726

دایی شوهرم فوت شده بود این بیشعورا مراسم گرفتن اونجا بغل و گریه و مراسم و فلان 

من میدیدم همه با مادربزرگ شوهرم روبوسی میکنن میدونستم کرونا میگیره گفتم گوش نکردن

بعد مراسم مادربزرگ مریض شد بعد مامان شوهرم بعد خاله شوهرم بعد شوهرم همه مریض شدن حتی برادر شوهرام 

من گفتم ببرید مامانی رو دکتر شاید کروناس چپ نگام کرد گفت باشه باشه حرف نذار روم 

بعد شوهرم گرفت من میگفتم نیا خونه یادتونه بهم میگفتین از خونه خودش بیرون میکنی بعد میگی دوسم نداره 

گفتم نیا 

اومد 

حالا منم مریض کرده منم ی روز ابریزش بینی داشتم 

امروز رفتیم دکتر ک استاد خودم بود سیتی اسکن و تست اولیه مادربزرگش مثبت شد فردا نمونه برداری بینی انجام میده ( همون اول دکتر نرفت و ب هممون انتقال داد )

فردا منم تست میدم اما استادم گفت صدرصد کرونایی 

حالا از یک خرداد بابا مامانمو ندیدم دلم تنگ شده بود بخاطر بی شعوری اینا نمیتونم برم پیششون یهو کرونا میبرم براشون 

دعا کنید تستم منفی باشه و برم شهرمون 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخههههه الهی نگران نباش داروی امام کاظم ماله طب اسلامی بگیر حتما همتون بخورید و نوشیدنی گرم شنیدم مایعات و اینا خوبه گلم خوب میشی بچه نداری؟؟

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

الهام صل الله محمد و آله محمد........گلم انشالله که چیزی نیست ... اگه خدایی نکرده هم  بود روحیه خودتو حفظ کن و قوی باش خوب میشی 

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی
فقط یه روز ابریزش بینی داشتم حالا خوب شدم ۲۱ سالمه یه صلوات میشه بفرستید ک کرونا نباشه؟؟

خب اگرم باشه واسه شما خفیفه مسئله مهمی نیس...منم ابریزش شدید داشتم چندروز با چندتا علائم دیگ...ولی با قرص سرماخوردگی و...رفعش کردم‌....شما ازین ب بعد فاصله بگیر و داروهاتو استفاده کن ...مایعات زیاد بخور‌‌‌‌‌‌..میوه و‌.....زودم خوب میشی...نیاز ب تستم نیس ب نظر من

ایشالا که کرونا نییت...من یکی رو میشناسم شوهره کرونا گرفته تا چند روز پیش زنش بوده و حتی با زنش س ک س هم داسته بعدش که خیلی حالش بد میشه میره سی تی میده و معلوم میشه کرونا بوده...الان زنش با اینکه خیلی با هم بودن و رابطه هم داستن کرونا نگرفته...ایشالا توام نداری و میری پیش مامان و بابات

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
2706