2733
2734
عنوان

آخرین چت با عشقمان + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 109390 بازدید | 802 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق ک ندارم🤷🏻‍♀️ اینم اخرین چت ک داشتم یکی دیگرو اذیت میکردیم😂

لرید عزیزم؟

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2731

😭😭😭😭 من کات کردم باهاش آخرین چتمون:/ 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
2738

اینم اخرین چتای من با نامزد نامرد بی شرفم 

هرچی ک نبود،تو مظلوم نمایی فوق العاده بود

همینجا ک داشت میگف عذاب وجدان دارم و حالم بده و کوفت و زهرمار، امارشو داشتم ک با کسی ک از طرف من فرستاه شدع بود رفیق بود کثافت

قبل از اینکه آدمایِ عوضیِ زندگیتون شمارو سرِ عقل بیارن، خودتون سرِ عقل بیاید... جرئت کنید... قبل از اینکه بهتون ضربه های بیشتری بزنن، حذفشون کنید❤