2733
2739
عنوان

دیگه امشب میخوام به یادش بیفتم حتی شده زوری!

| مشاهده متن کامل بحث + 1851 بازدید | 155 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ول کن بابا.پسرا راحت یادشون میره

نه بابا یادشون نمیره یکی منو میخاست ولی من علاقه بهش نداشتن خوتوادش هی رفتن اومدن باز ندادن خونوادم الان بعد ازدواجش هنوز که هتوز هنه جا میگه این مهناز باید زن من میشد و اکرحایی ببیندم چشم ازم برنمیداره یادشون نمیره به هیچ وجههههه با اینکه متاهله

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
کاش اینطور بود

منو یکی ۷ سال همو خواستیم حتی پسره خیلی ب خانوادش گفت ولی نزاشتن ..ی سال کات بدیم ..تو ای ی سال من ی لحظه از یاد نبردمش ..ولی چند وقت پیش دیدمش محل نداد ..کسی ک واس دیدن من پر پر میزد اهمیت نداد ..منم واس همیشع کنار گذاشتمش ...

بی خیالش ...مردا راحت از یاد میبرن

خدایا دلم خیلی ازت گرفته
2731

سلام استارتر عزیز فراموش کردن سخت نیست فقط ما سختش میکنیم من خودم تقریبا یکی فراموش کردم یک سال اره خیلی خوب فراموشش کردم ولی گاهی اوقات که یادش میوفتم ناراحت میشم ولی چند روز پیش خیلی داشتم بهش فکر میکردم که خودم رو سرزنش کردم و دارم دوباره پروسه فراموش کردنش رو شروع میکنم و بنظرم اگه سخت نگیری فراموشش میکنی  

برای رسیدن به آرزو هامون یه صلوات بفرستید. هی تویی که داری امضام رو میخونی امیدوارم انقدر گیر خوشبختی بیوفتی که نتونی ازش نجات پیدا کنی . خدا منتظر موفقیت تو هستش .چقدر زندگی میتواند زیبا باشد و در یک آن میتواند بدترین مکان باشد گاه گله از زاده شدن میکنم گاه از زاده شدنم خوشحالم . مهربان ترین قلب ، قلبی است که سخت ترین درد ها را چشیده است و کمک کننده ترین فرد بیشترین مشکلات را داشته است . 
2740
نهههه من همون موقع میخواستمش بعدشم من نخواستم ک کات کنیم

بابا۵سال گذشتههههه

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
2706