2726

بچه ها من از ۵ سال پیش یکی رو دوس دارم

یه سال باهم درارتباط بودیم ولی از اول گفتش ک شرایط ازدواج نداره فعلا

و بعد یک سال مجبور شدیم به خاطر یه موضوعی کات کنیم که هیچکدوممون از ته دل راضی نبودیم

الان میدونم که شرایطش بهتر شده و کار داره

ولی میدونم حال دلش خوب نیست و ازدواج نکرده هنوز

بچه ها چیکار کنم به یادش بیفتم؟

مثلا پیام اشتباهی بدم؟ اشتباهی بهش زنگ بزنم مثلا؟ 

نمیخوام مستقیم اینکارو کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه تمایل داشت دوباره سراغتو میگرفت

نکن عزیزم 

فراموشش کن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

حالا که موقعیتش خوب شده به یادش افتادی دس خوش بابا فک نکنم اون بخوادت🤔

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
2706