2737
2739

امدم حسرت بخورم دیدم تواونم شانس نداشتم😭😭😭😭😭

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر اروپایی میتونی به چند تا سوالم درباره مهاجرت جواب بدی؟

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2731
2738
جانم؟

منم خیلی دوست دارم مهاجرت کنم اما با سرچایی که کردم دیدم شرایطشو ندارم ینی جز یسری ادمای خیلی پولدار در حد اقا زاده ها هیچکس نداره
شما از چه طریقی میخواید مهاجرت کنید

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
 منم خیلی دوست دارم مهاجرت کنم اما با سرچایی که کردم دیدم شرایطشو ندارم ینی جز یسری ادمای خیلی ...

عزیزم من از طریق تحصیلی میخوام برم درسته یورو الان گرون شده و هزینه ها رفته بالا باید صبر کنیم ببینیم چی میشه این وضعیت کدوم کشور مدنظرته؟

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
منم بزرگترین آرزوم مهاجرته دعا میکنم عزیزم که کارات جور شه چون میدونم سخته جایی که دلت نیست باشی ❤️

مرسی عزیز دلم امیدوارم شماهم به آرزوت برسی❤❤❤❤❤😍😍😍😍

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
2706