2733
2739
عزیزم من از طریق تحصیلی میخوام برم درسته یورو الان گرون شده و هزینه ها رفته بالا باید صبر کنیم ببینی ...

تحصیلی ینی بورسیه بشید یا با هزینه خودتون؟

پس شما انگلستان میخواید برید ، انقد برام دور از دسترس شده که حتییییی به ترکیه ام راضی شدم ولی دیدم اونم باید یه پول قابل توجهی داشته باشی تا بتونی بمونی

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
تحصیلی ینی بورسیه بشید یا با هزینه خودتون؟ پس شما انگلستان میخواید برید ، انقد برام دور از دسترس شد ...

نه من اتریش میخوام برم با هزینه ی خودم چون اکثر دانشگاها برای ارشد بورسیه نمیکنن دانشگاهای وین برای زشته ی من ترمی ۵۰۰ الی ۶۰۰ یورو میگیره دانشگاه های انگلیس و آمریکا خیلی خیلی گرون هستن 

من رشتم حسابداری هست

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحصیلی ینی بورسیه بشید یا با هزینه خودتون؟ پس شما انگلستان میخواید برید ، انقد برام دور از دسترس شد ...

دخترعمم پناهنده شد تو ترکیه اصلا راضی نیست میگه لنگه ی ایرانه هیچ فرقی نداره

نه من اتریش میخوام برم با هزینه ی خودم چون اکثر دانشگاها برای ارشد بورسیه نمیکنن دانشگاهای وین برای ...

من رشتم فتوگرافیکه برای بورسیه باید چیکار کنم بنظرتون

_یعنی پذیرش میشید راحت اونجا ؟

پناهنده شدنم که یا سیاسی یا ال جی ی تی باید باشی ایشون چجوری پناهنده شدن 

هر چقدرم بد باشه تورمش انقدر زیاد نیست البته به عنوان یه جای موقت که بشه یه سرمایه جمع کرد رفت جای بهتر 

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2731
من رشتم فتوگرافیکه برای بورسیه باید چیکار کنم بنظرتون _یعنی پذیرش میشید راحت اونجا ؟ پناهنده شدنم ...

من پناهنده نمیشم شاید تا اخر عمر ایران بمونم ولی به هیچ قیمتی پناهنده نمیشم خیلی راجب رشتتون اطلاع ندارم فک کنم باید ویزای هنرمندی بگیرید که یکم نسبت به باقی ویزاها سخته و حقیقتش نمیدونم رشته ی شما برای ارائه چی احتیاج داره با موسسه ملکپور تماس گرفتید؟مشاوره رایگان دارن 

من پناهنده نمیشم شاید تا اخر عمر ایران بمونم ولی به هیچ قیمتی پناهنده نمیشم خیلی راجب رشتتون اطلاع ن ...

رشته من ترکیب عکاسی و گرافیک هست رشته نسبتا جدیدیه ممنون میشم شماره تماسشونو بهم بدید عزیزم

رشته من ترکیب عکاسی و گرافیک هست رشته نسبتا جدیدیه ممنون میشم شماره تماسشونو بهم بدید عزیزم

عزیزم بزن موسسه حقوقی ملکپور سایت رو باز کنی اون گوشه زده مشاوره رایگان شمارتو میذاری و سوالتم میپرسی از واتساپ باهات تماس میگیرن

2740
عزیزم بزن موسسه حقوقی ملکپور سایت رو باز کنی اون گوشه زده مشاوره رایگان شمارتو میذاری و سوالتم میپرس ...

مرسی گلی