2737
2739
افرین ب تو‌🤣 کارای بقییه ربطی برشما نداره منم جزو اون بقییم  راهنمایی نمیکنی نکن انگار تو نگی ...

دیونه اییا. دارم‌راهنماییت میکنم دیگه. میگم برو چهارتا فیلم‌ببین ازاینجا چیزی دستگیرت نمیشه. بی ادب.برو سایت فراچارت. اگر دوسداشتی این تاپیکم ببین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2894175/تاپیک-بورس-پیرو-درخواست-برخی-عزیزان

صف خرید یعنی هیچ فروشنده اینیس ونمیتونی خرید کنی قسمت سفارش فروش هم خالیه ولی سفارش خرید پر ازهشت ...

اها وقتی بیشترین قیمتو زدم بعدش تعدادو چیکار کنم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیونه اییا. دارم‌راهنماییت میکنم دیگه. میگم برو چهارتا فیلم‌ببین ازاینجا چیزی دستگیرت نمیشه. بی ادب. ...

ب حالت تمسخر وقتی حرف میزنی انتظار ادب نداشته باش خب 

من ۴ سال عمرمو سایت کدال خوندمو هزار تا ازین مدلایی ک ربط ب عمق بورس داره الان اینجوری میگی ب ادم بر میخوره

اها وقتی بیشترین قیمتو زدم بعدش تعدادو چیکار کنم؟ 

سفارش خریدو بزن 

بعد اون ماشین حساب رو بزن

مبلغی ک میخوای بخری رو وارد کن تعدادش رو خودش ب ات حساب میکنه 

شما لازم نیس کاری کنی

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2728
اهااااان خیلی ممنونم ک تصویری گفتی دوست گلم  دستت  درد نکنه  ببخشید خسته شدی

خواهش میکنم عزیز

موفق باشی🌷🌷

2738
ب حالت تمسخر وقتی حرف میزنی انتظار ادب نداشته باش خب  من ۴ سال عمرمو سایت کدال خوندمو هزار تا ...

به حالت تمسخر نگفتم. درضمن من اینجا انتظار با ادب بودن از کسی ندارم.هرکس با شخصیتی که داره جواب طرفو میده. انشاله موفق باشی.خداحافظ

عزیزم اون قفل کوچولوعه کنار قیمت باز باشه یا بسته چیه اون؟

نمیدونم عزیز تا حالا اونو نزده بودم

ولی فک کنم اونو بزنی دیگه اون قیمت با نوسان سهم تغییر نمیکنه وهمون میمونه برای سفارش

نمیدونم عزیز تا حالا اونو نزده بودم ولی فک کنم اونو بزنی دیگه اون قیمت با نوسان سهم تغییر نمیکنه وه ...

اها دستم خورد روش نمیدونستم چیه 

ممنونم دوست عزیزم