2737
2739

سلام بچه ها میشه کلی و بدون استثنا بگید آیا این طرز فکر من درسته که آدم تحصیل کرد و آدم مطالعه ایی، با آدمها دیه فرق داره بحث برتری نیست بنظرم ذهنشون باز تره نه؟؟

چه کنم که همسرمو اهل مطالعه کنم ؟

صبر حوصلش کمه چه کنم زیاد بشه و گذشت او زیادتر بشه

ممنون دوستان

هم ذهنش بازتر میشه

هم دامنه لغاتش گیترده تر میشه

هم کلا دیدش به زندگی تغییر میکنه و از محدودیت درمیاد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خیلی تفاوت داره عزیزم آدمی که دانشگاه رفته یه دنیای جدیدو تجربه کرده و مطئنن کلی تغییر میکنه هر چی هم بگی نه بازم تفاوتش محسوسه

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴

خیلی خیلی مهمه که دانشگاه رفته باشن نمیگم تحصیلات عالی ولی خب کسی که دانشگاه رفته باشه جامعه ی اطرافش رو با دید باز تری میبینه و اجتماعی تر میشه

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️

نه عزیزم . زیادم اونطوری نیست  .

من ادمایی میشناسم بسیار باصبرو حوصله ان . خیلی عالی ان از هر لحاظ . تحصیلاتشون ابتدایی هستش .

و برعکسشم هستطرف افسرده داغون . کتکاری میکنه . ادم نیست . به زنش ارزش نمیده گ اما دکتری داره 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706