2733
2734
عنوان

پسر خواهرم ۵ سالشه حدودا

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 75 پست
دقیقاهمینطوره مشکل اصلی اینه ک باکارای اشتباهشون داییموزنداییم تشویقشون میکنن  کاره اشتباهم ک م ...

کار اونا بشدت اشتباهه و بچه قانون گریزی تربیت میکنن . جوان ک شدن خیلی خیلی احتمال داره خلافکار بشن چون از قانون حساب نمیبرن .

بهشون گوشزد کن با ربون نرم .

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
کار اونا بشدت اشتباهه و بچه قانون گریزی تربیت میکنن . جوان ک شدن خیلی خیلی احتمال داره خلافکار بشن چ ...

اصلاانعقادپذیرنیستن بهشون میگیم ناراحت میشن بهشون برم میخوره😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضات باحال بود 

تو خاله ی بدی هستی

اون بچه بلد نیست بازی کنه چون شما باهاش بازی نمی کنی

پسر بچه ها یه کرمی تو وجودشونه

اگه باهاش توپ بازی کنی حتما باهات بازی می کنه

این نیز بگذرد
2731
ای کاش همه مادرا مثل شما بودن اطلاعاتتون فوق العادست بهتون تبریک میگم.معلومه کتاب میخونین. بچهای خود ...

قربونت عزیزم .

دخترم پونزده ماهشه و خیلی شخصیت اروم و صبور داره

پسرم چهار و نیم سالش بشدت شیطون 

2738
قربونت عزیزم . دخترم پونزده ماهشه و خیلی شخصیت اروم و صبور داره پسرم چهار و نیم سالش بشدت شی ...

خدا بهتون ببخشه

منم کامنتاتون رو خوندم عالی بود .‌منم یه پسر ۵ سال و ۴ ماهه دارم که شیطونه و برای جلب یه کارهایی میکنه، از حرفاتون فیض بردم

خدا بهتون ببخشه منم کامنتاتون رو خوندم عالی بود .‌منم یه پسر ۵ سال و ۴ ماهه دارم که شیطونه و برای ج ...

ممنون گلم .لطف دارین شما  

خدا حفظش کنه 

تمام  اینایی ک گفتی دختر دایی منه + فوش و بی تربیتی کلی کارای زشت دیگ . ازششششش متنفرم بچه ام حدی داره دیگ امسال میره کلاس اول یکم ادب نداره 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2706