2737
2739
برادرم با اینکه پزشکه دوبار گرفته. من و مادرم هنوز اون قوت قبل رو نداریم با اینکه 3 ماه گذشته ..زود ...

گوارشی گرفتین یا تنفسی

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما پزشکی؟ من کرونا گرفتم دکتر متخصص عفونی  زینک تجویز کرد  شما با چه علمی میگه حدف!

میتونی تو پیج دکتر محمدپور ببینی من حرفای ایشونو میگم فوق تخصص دارن 😚

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742

عزیزم اصلا و ابدا به تجویزات دیگران کاری نداشته باش. 

بخور جوش شیرین چیه مد شده 

داروهاشون رو مرتب بخورن روحیشون رو حفظ کنن. غذا های کم حجم و مقوی بهشون بدید سوپ مرغ هویج گوجه و کباب گوشت 

نون و برنج شاید نتونن بخورن اصرار نکنید اگه تهوع دارن بجای شربت دیفن هیدرامین شربت دیفن هیدرامین کامپامد بدید. نیم ساعت قبل از غذا. 

یه اپلیکیشن میزارم برات دانلود کنن اکسیزن خونشون رو بگیرن اگه زیر ۹۳ نرسید اصلا نگران نباشن. 

بهشون روحیه بدید مایعات گرم و غذای مناسب ابمیوه و سبزیجات همین

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
پسرخاله من کرونا داشت بیشتر از یک ماه در گیر بود خانوادش میگن با بخور جوش شیرین خوب شده وگرنه نمیتون ...

عزیزم از کجا مطمئنن پسرخاله با جوش شیرین خوب شده؟

اصلا قبول بخور داده خوبش کرده یه سرچ ن تو نت ببین چقد سمیه گازش ممکنه آسیب جدی به ریه بزنه حال طرفو بدتر خراب کنه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
میتونی تو پیج دکتر محمدپور ببینی من حرفای ایشونو میگم فوق تخصص دارن 😚

دکتر محمدپور پزشک ایشون نیستن قطعاپزشکشون یکی دیگه اس که معتقده زینک مفیده. مثل پزشک من

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
عزیزم از کجا مطمئنن پسرخاله با جوش شیرین خوب شده؟ اصلا قبول بخور داده خوبش کرده یه سرچ ن تو نت ببین ...

من نگفتم کسی استفاده کنه شما گفتی سمی هست

من گفتم پسرخالم از روزی که استفاده کرده تونسته راحت بخابه و نفس بکشه بعدشم خوب شده

اگه سمی بود قطعا خوب نمیشد

این بخور چیه هی ندونسته تجویز میکنین؟؟؟ گاز جوش شیرین سمیه ریه آدم سالمم میسوزونه چه برسه شخص کرونا ...

ندونسته نیست خانوم جان ...یکی ازفامیلامون کرونا گرفت باهمین تجویز خوب شد 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
ویتامین سی روزی ۱هزار صبح و ۱هزار شب  آن استیل سیستئین ۱۱صبح و ۵عصر  مویز و زرشک ۱۰عدد ص ...

آن استیل سیستئین چیه عزیزم؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
من نگفتم کسی استفاده کنه شما گفتی سمی هست من گفتم پسرخالم از روزی که استفاده کرده تونسته راحت بخابه ...

من از خود نمیگم که سمیه خوندم درموردش واقعا خطرناکه ممکنه رو هم جواب نده یارو روبه بهبود باشه این گاز ریه شو بسوزونه 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
دکتر محمدپور پزشک ایشون نیستن قطعاپزشکشون یکی دیگه اس که معتقده زینک مفیده. مثل پزشک من

عزیزم اروم باش چرا جنگ داری 

اون خانم محقق در زمینه کرونا هستن الکی حرف نمیزنن

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ندونسته نیست خانوم جان ...یکی ازفامیلامون کرونا گرفت باهمین تجویز خوب شد 

الان دیه همه فامیلاشون با جوش شیرین خوب شدن😂😂

2706