2733
2739

بچه ها خواهرشوهرمن از دوران مجردی خیلی زبونش دراز بود

یعنی قشنگ جوابتو میده هااا

منم هیچوقت هیچی نمیگم ک پرم به پرش نگیره

تا حالام چند بار که بی ادبی کرد و من ب شوهرم گفتم ،میگه این ،این مدلیه😶از کوچیکی زبونش درازه

خلاصه امروز پشت تلفن شوهرشو شست،گوشی رو اسپیکر بود

من میشنیدم

قشنگ بهش میگفت چرت و پرت نگو،زر نزن حتی گوشیو قطع کرد

بعد اون هیچی نمیگفت😑😐

دوباره هم ک زنگ زد،این میگفت دهنتو ببند ،دهنتو ببند

قیافه من اینجوری بود🙄🙄🙄

ب شوهرم گفتم من یک کدوم از این حرفارو بهت بگم خداوکیلی چه بلایی سرم ک نمیاری

ولی درکل مثل اینکه هرچی زبون درازتر باشه آدم،طرفش ماخوذ به حیاتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد شبیه منع😂😂ولی من بی ادبی نمیکنم 

با ادب میشورم میزارم کنار

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2738

یکی به من بگه ماخوذ به حیا چی بیده؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706