2733
2734

بچه ها خواهرشوهرمن از دوران مجردی خیلی زبونش دراز بود

یعنی قشنگ جوابتو میده هااا

منم هیچوقت هیچی نمیگم ک پرم به پرش نگیره

تا حالام چند بار که بی ادبی کرد و من ب شوهرم گفتم ،میگه این ،این مدلیه😶از کوچیکی زبونش درازه

خلاصه امروز پشت تلفن شوهرشو شست،گوشی رو اسپیکر بود

من میشنیدم

قشنگ بهش میگفت چرت و پرت نگو،زر نزن حتی گوشیو قطع کرد

بعد اون هیچی نمیگفت😑😐

دوباره هم ک زنگ زد،این میگفت دهنتو ببند ،دهنتو ببند

قیافه من اینجوری بود🙄🙄🙄

ب شوهرم گفتم من یک کدوم از این حرفارو بهت بگم خداوکیلی چه بلایی سرم ک نمیاری

ولی درکل مثل اینکه هرچی زبون درازتر باشه آدم،طرفش ماخوذ به حیاتر میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چقد شبیه منع😂😂ولی من بی ادبی نمیکنم 

با ادب میشورم میزارم کنار

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2738

یکی به من بگه ماخوذ به حیا چی بیده؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706