2733
2739
عنوان

بیاین از تجربیات آزمون کنار افسر بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 54 پست

داداش من وقتی داشت امتحان رانندگی می داد وقتی می خواست دنده عقب بگیرم و دستشو بزاره پشت صندلی کنارش اشتباهی کله افسرو گفته بود و به طرف خودش کشیده بود 😂😂  

با افتخارا فمنیست و اوتاکو هستم . تورکم .😎
داداش من وقتی داشت امتحان رانندگی می داد وقتی می خواست دنده عقب بگیرم و دستشو بزاره پشت صندلی کنارش ...

وای منم جلسه اخر از شدت استرس موقع دنده عقب قشنگگگگ دستمو کردم لای موهای مربیم 😂هول کردم اونم گفت اشکال نداره استرس داری 

وقتی ریپلای میکنی جوابتو نمیدم ،یا درخواست دوستیتو قبول نمیکنم بدون برام اهمیت نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداش من وقتی داشت امتحان رانندگی می داد وقتی می خواست دنده عقب بگیرم و دستشو بزاره پشت صندلی کنارش ...

چه جالب حتما افسر همونجا پایینش کرده

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
2731

😂😂😂😂😂يه ماچشم ميكرد صد در صد قبول بود

فكر كنم پنجمين كاربريمه 😁و يه عالم خواننده خاموش  بودم😎كلا من شوخي زياد ميكنم به شما به دل نگير 😜
2740
آهان پس پیر بود 😀😂

اره جای پدرم بود ،یادش بخیر اخر کار براش یه پیرهن و یه ادکلن خریدم خیلی مرد نازنینی بود 

وقتی ریپلای میکنی جوابتو نمیدم ،یا درخواست دوستیتو قبول نمیکنم بدون برام اهمیت نداره

من دفعه اول یک افسر بد عنقی بود به محض اینکه نشستم گفت خواهرم حجابتو رعایت کن واسه دوبل ردم کردم بهمم گفت رانندگی اینجوری فایده نداره😒

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید