2737
2739
عنوان

بیاین از تجربیات آزمون کنار افسر بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 54 پست
منم هنوز درگیرمدوبار رد شدم یه بار رعایت نکردن فاصله دوم زود پیچیدن ماشین افتاد وسط خیابان منها الی ...

چن بار رد شدی

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفه ی اول که رفتم آزمون با افسرنفر قبلی سربالایی پارک کرده بود من اومدم یواش گاز بدم هر کار کردم ماشین حرکت نمیکرد تقریبا پنج دقه افسر الاف من بود ببینه می تونم یا نه😂آخرش به افسره گفتم ماشین دست کاری کردین😐😕 اونم گف برو پایین😡😆

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

من خودم سری اول قبول شدم ولی ی خانم بود سنشم زیاد بود اولین نفر سوارش کرد بعد میخواست راه بیوفته ترمز دستی رو یادش رفته بود بده پایین .هی گاز میداد ماشین نمیرفت صدای وحشتناک گاز بلند میشد چند بار هی گاز داد نشد .افسر هم صداش درنمیومد .بعد خانومه یادش افتاد دستی رو بده پایین حالا در حین گاز دادن دستی رو خابوند چشمتون روز بد نبینه ماشین یک متر پرید بالا افتاد وسط خیابون  ۳نفر عقب بودیم افسر جلو همه ی دفعه جیغ زدیم .افسر همچی داد زد سر زنه 😣

🌈چه آسان میشود از یاد ها رفت 🌈
2728

همون روز یه خانمه رد شد

سنشم بالا بود

مثکه ۵ یا۶ بار رد شده بود

باز رد شد😂😂فقط گریه نمیکرد

عصبیییی

اومد گفت ک بازم ردم کرد فلان فلان شده

هیچی این دوساعت فحش داد

بعد اروم شد گفتم چرا حالا اشتباهت چی بود

گفت هیچی بابا فقط میخواستم برم دنده سه کلاج نگرفتم

منو میگی جووووووووری ترکیدم از خنده جوووری خندیدم ک رفت😂😂😂😂

خدابزرگه😌
همون روز یه خانمه رد شد سنشم بالا بود مثکه ۵ یا۶ بار رد شده بود باز رد شد😂😂فقط گریه نمیکرد عصب ...

آره دیگه رانندگی یه کار حساسیه  وقتی بایه کار کوچولو رد میشی اعصاب خورد میشه

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
2740
بار اول بهم گفت برو پایین ردی☹ منم ناراحت از ماشین پیاده شدم درو کوبیدم 🤣 یه دفعه دیدم ماشین رفت ...

واااایییییییییییی😂

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍