2733
2739
عنوان

همش از دیر جواب دادن نازاحت میشه دوستم چی کار کنم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 60 پست
گوشیتون چرا اشتراکیه به نظرم دوستا و...  به شما اعتماد؟میکنن شاید دوست نداشته باشن ویامشونو شوه ...

شوهرم نمی خونه اونم تو انیستا پیج داره منم جداست ولی بعضی موقعه ها وقت نمی کنم جوابشو بذم

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
نه دوستی دارم نه چیزی راحت و اسوده

منم فقط همین یه دونه است اینم خیلی قهر می کنه

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشیتون چرا اشتراکیه به نظرم دوستا و...  به شما اعتماد؟میکنن شاید دوست نداشته باشن ویامشونو شوه ...

خوب ببخشین حتمان پول نداریم گوشی بخریم من نگفتم که مشرکه ناراحته 

خبر داره ک گوشیتون مشترکه؟ 

تقریبان 

2728
منم بدم میاد کسی پیاممو سین کنه و جواب نده😐😐😐

منم به شدت متنفرم ازینکار

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
من اینا درک نمیکنم ک خودت و شوهرت گوشی مشترک ! اگه دوستم ب من میگفت باور نمیکردم 

خوب چرا اونوقت میگم دوتا پیج داریم یکیش برا من یکیشم برا اونه بعدشم حالا که شده

منم این مشکلو دارم چون گوشی شوهرم سادس خونه ک میاد گوشیمو ور میداره منم نمیتونم چیزی بگم

آره این اینطوری تقریبان

2740

بهش بگو که قضیه اینجوری تا این ساعت دست منه

که بدونه اگه ندونه حق داره ناراحت بشه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
خوب چرا اونوقت میگم دوتا پیج داریم یکیش برا من یکیشم برا اونه بعدشم حالا که شده

به بقیه چیزا کار ندارم فقط رفتار و برخوردت باهاشون درست نیس ک بخودشون اجازه میدن باهات اینجوری حرف بزنن

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
منم به شدت متنفرم ازینکار

خوب وقت نمی کنم جواب بدم