2733
2734

من و شوهرم گوشیمو مشترک یعنی روزا دست من شب هم من هم اون بعضی موقعه ها کع پی ام میده سین میکنم می خواب جواب بدم شوهرم میگیره از من دیگه جوابش و نمی دم تا وقت کنم بعد اون ناراحت می شه ببینین خوب گفتم یا بد 

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

حالا از این ناراحت نشه

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گوشیتون چرا اشتراکیه به نظرم دوستا و...  به شما اعتماد؟میکنن شاید دوست نداشته باشن ویامشونو شوهرتون بخوونن

فرهنگ همیشه وحشتناک ترین چیز برای یک دیکتاتور است زیرا مردمی که کتاب بخوانند هرگز برده نخواهند شد ...!!
2738

منم بدم میاد کسی پیاممو سین کنه و جواب نده😐😐😐

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

چون پی ام شو سین کردی جواب ندادی حق داره میدونی چرا ؟ چون ما خودمونم همینطوریم بدمون میاد کسی پیام و بخونه و جواب نده این یه حقیقته بعد اینکه گلم شما هم بهش بگو من متاهلم نمیتونم روزمو با گوشی همش بگذرونم که کلا بدونه، حرفی هم که بهش زدی قشنگ بود👏🏻

🏹🤍

پنج شنبه ام دخار عمه ام زنگ زد گفت بیا بریم با من دولت آباد دکتر گفتم شوهرم خونست نمی تونم میدونع پنج شنبه ها خونست بعد دوباره بعد دو ساعت زنگ زد من چون شیشه عسل شکسته بود حوصله نداشتم زمین شیشه بود نتونستم برم بردارم بعد اس.داده کثافت فکر کردی عاشق چش ابرو تو ام جهنم بر ندار یه نفر لباس خواسته بود اونو می خواستم بگم  منم گفتم اینطوری شیشه عشسل اینطوری شد چرا ناراحت میشی حالا ذیگه جوابمو نداد

چون پی ام شو سین کردی جواب ندادی حق داره میدونی چرا ؟ چون ما خودمونم همینطوریم بدمون میاد کسی پیام و ...

خودش متحل به خدا میام سین میکنم جوابش بدم شوهرم میگه بده من برو چایی بیار فلان 

با اون هویی که شما گفتی  من هرگز نه نگرانت میشدم نه دیگه پیام میدادم  میگفتم فعلا برو دش ...

واه ما دوستیم الان میبینی که اون کصخل کصافت اینام گفته بعدشم اونارو چش نداری ببینی بعد اونو می بینی

گوشیه مشترک دیگه چه صیغه ایه گوشی مثل مسواک شخصیه😐😐

حالا اینطوری دیگه یکی گوشیمون

2706