2733
2734
عنوان

اونایی که تو سن کم ازدواج کردن بیاین سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 4589 بازدید | 329 پست
خداروشکر گلم 😘😘😘

فدات 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😅😅😅😅😅😅حرفت منو خندوند. تو نی نی سایت روزی صدتا تاپیک میخونم که شوهرم اله و بله میخوام طلاق بگی ...

به حرفای نی نی سایت توجه نکن،

یه عده فقط میان مشکلاتشون رو میگن.

باید هنر زندگی کردن دختر پسر یاد بگیرن وبدونن قرار نیست  در زندگی هیچ مشکلی پیش نیاد.

یعنی شما موافقی که همه زندگی ها مثل این بعضی نی نی سایتیها  داغونه؟

میشه شما کاسه داغتر از اش نباشید. من خودم زود ازدواج کردم اکثرا هم ویدم زود ازدواج کردن پشیمون شدن م ...

عزیزم دلیل نمیشه شما تو سن کم خوشبخت نشدین بقیه هم نشن 

دقیقا این چیزی ک گفتین بستگی ب خوده دونفر داره 

🌹

💜💜💜
2728
عزیزم زندگی ادما متفاوته 

اره متفاوته ولی ازدواج ینی یه زن باید مثل شیر بشه و تا اونجایی که امکانش هست بسازه با شوهر. ولی اینجا تاپیک میخونم مادرشوهرم جلو نشسته تو ماشین ما میخوام شوهرمو ادب کنم . شوهرم میخواد طلا بخره واسه مادرش میخوام طلاق بگیرم. کلا زنها فقط از ازدواج بوسو رابطه و خرید جهیزیه رنگارنگ رو یادشون میاد . کسی فکر نمیکنه ازدواج ینی نعهد ینی مسیولیت ینی عشق به زندگی ینی مقاومت حوصله. 

۱۰ سالگی  راستش نمی‌دونم پشیمونم یا نه  ولی کاش اون سن عقلم بیشتر بود . همین

اخه بچه ده ساله که نمی فهمه مامان بابات باید راهنمایت مکردن 

الان چنسالته؟؟

بچه داری یانه 

یااینکه سر کار مون گذاشتی منم خودم دوستم یازده سالگی ازدواج کرد اونا رسم داشتن 

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2738
فاصله ی سنیمون ۶ ساله 

دوست بودین؟

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤
2706