2733
2739
عنوان

اونایی که تو سن کم ازدواج کردن بیاین سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 4589 بازدید | 329 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارای همشون مثل همه امتحانتم میکنن اخلاقاشو بشناسی میتونی احتمال بدی هدفش چیه مثلا اگه دائما راجع را ...

نه این که نمیگه رابطه فقط بوس کرد یه بار اصلا اسم رابطه نمیاره میگه خجالتیم

2728
ماشاالله  چه خوب همتون سن کم ازدواج کردید واسه ما مجرداهم دعا کنید ی ازدواج خوب داشته باشیم& ...

.........

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
این چه حرفیه ؟!!! مگه با شوهرش نمیتونه از زندگی لذت ببره؟!!! نمیتونه بره  ورزش دریا  ...

😅😅😅😅😅😅حرفت منو خندوند. تو نی نی سایت روزی صدتا تاپیک میخونم که شوهرم اله و بله میخوام طلاق بگیرم‌ حالا تو میخوای چیو ثابت کنی

2740

۱۰ سالگی 

راستش نمی‌دونم پشیمونم یا نه 

ولی کاش اون سن عقلم بیشتر بود .

همین

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
منظورت از سن کم چیه؟ من 20 عقد کردم،دو ماه بعدش عروسی،8 سال گذشته، چارسال بعدش بچه دار شدم، عاشقم ب ...

خب خب بگو ماجرا زندگیتووو🤩🤩🤩

خدارو شکر ک خوشبختی تو این دوره ک همه منالن از شوهراشون انرژی گرفتم😍😂😂

💜💜💜
میشه شما کاسه داغتر از اش نباشید. من خودم زود ازدواج کردم اکثرا هم ویدم زود ازدواج کردن پشیمون شدن م ...

دوست عزیزقرارنیست کسی زندگی ناموفق داشته انرژی منفی به بقیه بده.هرکسی یه تقدیری داره

طلوع خورشید من تویی  
شوخی میکنی 

نامزدی کردم 

دو سال بعدش عروسی 

کاش شوخی بود 

هه

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2706