2737
2739
عنوان

اونایی که تو سن کم ازدواج کردن بیاین سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 4589 بازدید | 329 پست
میشه شما کاسه داغتر از اش نباشید. من خودم زود ازدواج کردم اکثرا هم ویدم زود ازدواج کردن پشیمون شدن م ...

چرا شما فک میکنی زندگیه همه مثه همه شاید ایشون باچشمه باز دارن ازدواج میکنن 

کاربرجدیدنیستم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۹ سالگی الان نزدیک به شه ساله ازدواجم کاملا عاشقانه بود و پدرم  بیشتر دوست دات درس بخونم و کاره ای بشم ولی خوب من رشته ی همسر داری رو انتخاب کردم و‌دانشگاهو ول کردم پشیمون نیسم و الان باردارم  و دوسش دارم و‌از انتخاب و تصمیمم کاملا راضی ام 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
۱۹ سالگی الان نزدیک به شه ساله ازدواجم کاملا عاشقانه بود و پدرم  بیشتر دوست دات درس بخونم و کار ...

فاصله ی سنیمون ۶ ساله 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
2740
ن منظور خانوم اینه ک درگیر مسائل زندگی میشه ن اینکه نتونه جایی برع

به هر حال در کنار خوبیهاش ،محدودیت ومسولیتم پیش میاره .

ولی این رو میدونم بعضی  دخترا دوس پسر دارن تو این سن  وبا او خو ش هستن .

خوب اینکه هزار دفعه از دوس پسر بهتره.

به هر حال در کنار خوبیهاش ،محدودیت ومسولیتم پیش میاره . ولی این رو میدونم بعضی  دخترا دوس پسر ...

مدونم کلن منظورش اینه ک فعلن متونی خوش باشی و درگیر مسائل سخت زندکی نشی

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
فقط خدا خبره تو سر پسرا چیه

کارای همشون مثل همه امتحانتم میکنن اخلاقاشو بشناسی میتونی احتمال بدی هدفش چیه مثلا اگه دائما راجع رابطه جنسی و حواشی اون صحبت میکنه بدون صد در صد هدفش ازدواج نیست و دیدی بعضیا سر رابطه و اینا کات میکنن؟؟ اینا دقیقا هدفشون اینه سواستفاده کنن برن

نی نی قشنگم خیلی دوست دارم فندقم ❤️
2706