2737
2734
عنوان

تنهایی مادر بعد فوت پدر

764 بازدید | 2 پست

سلام ما سه تا خواهریم و برادر نداریم. من و خواهر بزرگم ازدواج کردیم و یه خواهر مجرد داریم. الان چند هفته س فکرم درگیره که اگر خواهرم ازدواج کنه و یا بره خونه خودش یا از ایران بره چه جوری مامانم تنها بمونه خونه از یه طرفی مامان من به علت مشکلات روحی و روانی خیلی بداخلاق و بدبین و پرخاشگر هستن و با هیچ کس رابطه ندارن حتی داماد های خانواده.و تعادل اخلاقی هم ندارن یه روز خوبن یه روز خیلی بد .... با این اوصاف راهکار ما بچه ها چیه؟

سلام می تونید ببرین خونه خودتون نزارید تنها بمونن الان پدر منم تنها بود آوردم خونه خودم پدر منم بعد از فوت مادرم خیلی افسرده و عصبانی شده خدا پدرتونو بیامرزه دوستان برای شادی روح همه پدر و مادرا فاتحه بخوانید دلم برا مادرم تنگ شده

سلام می تونید ببرین خونه خودتون نزارید تنها بمونن الان پدر منم تنها بود آوردم خونه خودم پدر منم بعد ...

اخه مشکل اینجاس که با شوهر من دعوا کردن. کلا از دامادا خوشش نمیاد حتی خونه خودش راه نمیده بیان میگه فقط خودتون بیاین بدون شوهر!  روح مامانتون شاد باشه عزیزم خدا بیامرزشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.