2737
2734
وای اره  براش لاک قرمز بخری ❤  وقتی میبینی مامان عروسکاش شده بچه هاشو همه جا میبره 😍😍 ...

من که عاشق دخترمم ان شالله به سلامتی دنیا بیاد ..همون اولای بارداری برادرشوهرمم میگف پسره باید پسر باشه و این حرفا خودش دوتا پسر یه دختر داره منم استوری گذاشتم این فقر فرهنگیه که هی میگین چی باشه بچه..خودش حساب کار دستش اومد ولی کلا ازش خوشم نیاد

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

من هم دختر دارم هم پسر ولی بین خودمون بیمونه دخترمو یه نمه بیشتر دوست دارم انقدر که خانمه آروم و صبوره 😍😍😍😍 خانواده شوهرم انقدر فرق میزاشتن و عاشق پسرم بودن ولی خیلی جنگیدم باهاشوت تا دخترم آسیب نبینه الان خیلی بهتر شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر چیه خداییش از چیش خوشتون میاد دختر سر پیری پیداتون میکنه اما پسر چی هیچی . البته کم پیدا میشه خ ...

همین دختر داییم سه تا خواهرن یه برادر برادرش اصلا اهمیت نمیده ب مادرش ولی دخترا همش میان پیشش میبرن میگردوننش

2728
خیلی ناراحت شدم اخه بگو اگه زن بو بد میده پس چرا خودتون رو واسه زن میکشید و چند تا چند تا زن میگیرین ...

بدتر از همه و چندش تر از همه اینه که مادرشوهرا هم میگن پسر بهتره ،یکی نیست بگه آخه احمق جان تو خودت هم دختری آخه

2738
همین دختر داییم سه تا خواهرن یه برادر برادرش اصلا اهمیت نمیده ب مادرش ولی دخترا همش میان پیشش میبرن ...

خوب عجب گیر نا اهلی افتاده بچه طفلی ناز خدا عشق خدا به خدا خیلیا هستن حسرت میکشن بزار بچه پسر باشه بزرگ شه خودشونم پیر شن اونوقت میفهمن دختر یعنی چی.

دختر یعنی تاج بندگی یعنی یار همیشگی......

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
واییییی مبارکه 😍😍😍 قند تو دلم اب شد گفتی دختر  مواظبش باشیا

فعلا که مشکلات باردرای دارم فشارم بالاس کمبود اهن گرفتم افت قند و عفونت ادراری ..خدا کمک کنه این سه ماه اخر بگذرع... توی تاپیک های قبلیم عکس حوله اش گذاشتم واییی خدا میمرم براش 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
ما چ گناهی کردیم اونا تک پسر شدن😞یجوریم توقع دارن بچه پسر باشه انگار دست ماست😞

اره دقیقا 😔ای کاش بدونن چقدر استرس وارد میکنن بااین حرفاشون سر یه مسئله بی اهمیت

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
2706