2737
2734
عنوان

وسایل دکوری+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 72 پست

این گلدونه چ قشنگه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قابلتو نداره عزیزم

مبارکت عزیزم 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
ینی چی شب اخر توصیح میدی 

شام اخر من اشتب گفتم شب اخر

......شام اخر اثر نقاشی داوینچی هست مربوط ب روز اخر عمر مسیح 

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏
2740

مبارک باشه‌ اینا‌ خیلی‌ گوگولی هستند  ولی نمیدونم‌ چقدر درسته یا نه

اون‌ جغدها رو من شنیدم‌ نحسی‌ و بد بیاری  میاره. من میخواستم کیفش‌ رو برای پسرم‌ بگیرم‌ یکی بهم‌ گفت‌ اصلا جغد‌ خوب‌ نیست

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
قیمت مجسمه شام اخر85....پروانه هام 30....قاب گل برجسته 280....خرگوشها 40 ...جغد ها 55

مبارکه

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
2706