2737
2734
عنوان

وسایل دکوری+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 72 پست
خداییش پروانه های من یکم شیک تر نیس؟😜

اونکه بعله عزیزم

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم خودم همشو درست کردم 

البته گلدونش این نیست ماله خودش شکست فعلا گذاشتمشون تو این

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..
2728
اینم خودم همشو درست کردم  البته گلدونش این نیست ماله خودش شکست فعلا گذاشتمشون تو این

عزیزم چ نازه....نگفتی کدوم شهری خانوم هنرمند

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏

اینم همینطور شیشه و گلشو  گرفتم خودم نصب کردم

عزیزم چ نازه....نگفتی کدوم شهری خانوم هنرمند

من لرستانم

2738
ب سلامتی گربه هارو خیلی دوس داشتم 😍

کجاییی شما 

خیلی از این مجسمه ها داریم 

گربه.لاک پشت.پروانه .جا کلیدی.سنجاب .و غیره همشم یا ۸ یا ۱۰

کجاییی شما  خیلی از این مجسمه ها داریم  گربه.لاک پشت.پروانه .جا کلیدی.سنجاب .و غیره همشم ...

من اصفهانم عزیزم

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏

سلام دوستان 🌹

اگه زیبایی خونت واست اهمیت داره   میخوای خونتو با هزینه کم خشگل کنی و  دنبال دکوری و اکسسوری های شیک و زیبا برای منزلتون هستین حتما یه سر به پیج ما بزنید👀

1️⃣مجسمه و اکسسوری های چوبی زیبا با بهترین متریال و کیفیت بالا براتون عرضه میکنیم✌✅

2️⃣بدون واسطه و مستقیم از تولیدی خرید کنید🔺️

3️⃣ارسال درب منزل به سراسر کشور🚚

4️⃣مطمئن باشید بایک بار خرید از ما مشتری دائمی ما خواهید شد😎

5️⃣بهترین ها را از ما بخواهید چون شما لایق بهترین هایید⚜

6️⃣ممنونم از همراهیتون❤

لینک واتساپ https://chat.whatsapp.com/CqGTgbl6LzX7Vxb1U8To7W

❤باهم مهربان باشیم شاید فردایی نباشد❤