2733
2739
عنوان

وسایل دکوری+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 72 پست
اینکه انتقاد نیست پیشنهاده

عکسش رو نقد کردم دیگه 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رو کاغذدیواریم قشنگه

خیلی شلوغه معمولا ی جا میزنن ک از خلوتی و سادگی دربیاد

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2740
رفتین خونه جدید؟

اره وسایل خونه قبلی اصلا به اینجا نمیخوره از یه طرف اونا تو انباری خاک میخوره از یه طرف اینور نه هنوز گلدون داره نه ساعت نه مبلی که به دکور بیاد نه اکسسوری  دارم دیوونه میشم😑تازه اینجا با اینکه نو هست سوسک داره دوبار سوسک اومده😵😵من فوبیا حشرات دارم

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
من شروع کنم ب انتقاد؟ عزیزم اگه دیواری داری ک کاغذ دیواره نخورده و سادس این پروانه ها رو اونجا استف ...

چشم

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏
چشم

🌹

2706