2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
خواهش میکنم  موفق باشید

سلام یه سوال داشتم پریرروز یه خانم اینجا کلی با من دعوا کرد میگفت بورس حباب داره من میگفتم کارشناس ها میگن نداره ایشون میگفت توی شهریور یا مهر صدات میزنم کلی گشتم کسی حباب رو قبول نداره نطر شما چیه؟ ممنون

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
سلام یه سوال داشتم پریرروز یه خانم اینجا کلی با من دعوا کرد میگفت بورس حباب داره من میگفتم کارشناس ه ...

سلام

حبابی در کار نیست، اصلاح شهریور ربطی به حباب داشتن بورس نداره

هر زمانی دلار اومد پایین، بورس هم سقوط میکنه

تازه بورس از دلار خیلی عقب تره

سلام حبابی در کار نیست، اصلاح شهریور ربطی به حباب داشتن بورس نداره هر زمانی دلار اومد پایین، بورس ...

من هم بهشون میگفتم که بالا رفتن بورس به گفته کارشناسها برای حجم نقدینگی هست ولی ایشون خیلی اصرار داشتند راستش کمی ترسیدم چرا دروغ

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم