2733
2739
ماه پیش چند بود مگه!! هیچوقت به ۹۰۰ نرسید که من هروقت فروختم گرون شده  اصلا حرف طلا میشه بغضم ...

دقیقا منم بفروشم گرون میشه

رو تابلو به900 نرسیده ولی با مالیات و اجرت و فلان و چنان بیشتر میشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گرمی چند گرفتی ؟؟

تابلو740 بود ولی با مالیات و اجرت و اینا بیشتر شد

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731
2738
بورس هم تقاضا زیاد شده  سهام عرضه اولیه خیلی کم میرسه دیگه عرضه اولیه خوب نیست

اره درسته اما اگه شروع کنه و عرضه اولیه بخره کم کم خوشش میاد و بورسو یاد میگیره اونوقته که واقعا متوجه میشه که هیچی مثل بورس بهش سود نمیده، من خودم از اول سال ۹۸ ۴تومن وارد بورس کردم و بعدشم جمعا حدود ده تومن طی این مدت وارد کردم که شد ۱۴ تومن، الان حدود ۲۰۰تومن پول دارم که تقریبا یعنی طی این یه سال و خرده ای ۱۸۵ میلیون سود کردم،تازه من خیلی تازه کار بودم و یه جاهایی حرف همسرمو گوش نکردم که مثلا وقتی بازار داشت اصلاح میشد به من گفت خارج شو دوباره خرید کن و من گوش نکردم، اون از پارسال تاالان سرمایه ش ۴برابر شده،کما اینکه قبلشم تو بورس بود و سود خوبی کرده بود اما ما پاییز ۹۷ چون خونمون رو عوض کردیم دیگه خیلی پس انداز نداشتیم

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
دقیقا منم بفروشم گرون میشه رو تابلو به900 نرسیده ولی با مالیات و اجرت و فلان و چنان بیشتر میشه

اونجوری که آره عزیزم . موقع خرید حداقل گرمی ۱۰۰ تومن بالای تابلو واسمون در میاد . اما خیلیا متوجه نمیشن

⚘اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم⚘
من ماه پیش یه النگو خریدم ۷۱۰ بود که ۷۸۰ حساب کرد

مال من گرمی840 شد اطلاع نداشتم 900 شده الان

2706