2737
2739
اهان من پیشنهادم به همه اینه که بدون مطالعه اصلا مول وارد بورس نکنند الان من براتون ادرس چندتاکانال ...

ممنون عزیزم اخه من خیلی پول دستم میا همش میدم طلا ولی الان گران شد دیگه بچه ها میگن سهام بخر ولی من تجربه ای ندارم 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چکار کنیم

معلومه که پایین نمیاد کی پایین اومده که ایندفعه بیاد 

بیادم نهایتا 30، 40 تومن میاد پایین

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
عزیزم کدوم شهری ؟؟همه شهرها دارن 

استان فارس.فسا

چجور جایی هست؟؟مثل بانکِ؟

تازگیآ دارن یه جایی رو میسازن.فکر کنم در همین راستاها باشه...حالت یه مجتمع بزرگ و حالت پاساژ و اینا با امنیت کامل

اینجوری فهمیدم.دقیق نمیدونم چیه

2731
استان فارس.فسا چجور جایی هست؟؟مثل بانکِ؟ تازگیآ دارن یه جایی رو میسازن.فکر کنم در همین راستاها باش ...

بانک ملی 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
اره درسته اما اگه شروع کنه و عرضه اولیه بخره کم کم خوشش میاد و بورسو یاد میگیره اونوقته که واقعا متو ...

میشه پیشنهاد دوستی من قبول کنید به منم بگید چی بخرم چی نخرم البته اگر جسارت نباشه 

2740
میشه پیشنهاد دوستی من قبول کنید به منم بگید چی بخرم چی نخرم البته اگر جسارت نباشه 

بله البته

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰