2737
2734
عنوان

اونایی ک تیرگی دور چشم دارن بیاین بهتون راه حل بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 38752 بازدید | 53 پست

دوستم کلینیک دکتر کمالی رو معرفی کرد منم رفتم اونجا برای تزریق

ولی دکتر گفت فعلا فیلر زیرچشم نیاز نداری و فیلر میدفیس تزریق کرد

خیلی راضیم از کارشون

کلینیک دکتر کمالی سمت ولیعصر 

زنگ بزن مشاوره بگیر 09121592222 

اینم پیجشون drkamaliclinic 

سلام

من از دور چشم اولترا لانگ بلیتا دارم استفاده میکنم . روله و استفادش خیلی اسونه میکشی دور چشمت و هم کرم میره رو پوست و هم اگه پف داشته باشی میتونه حذف کنه. همچنین تیرگی

من چن ماهه دارم استفاده میکنم و عالی بود . این محصولات مال بلاروسه و مواد اولیه اش ایتالیایی

از فروشگاه میسفا من تهیه کردم. 

https://missfa.ir/product/moisturizing-gel-filler-for-the-skin-around-the-eyes-roll-on/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم من برای تیرگی های بدنم مثل بیکینیم و زیربغلمم لیزر ژولیت انجام دادم تو شیراز توی کلینیک لیانا ایدیشو میزارم خودت ببین کارش عالیه توی یه جلسه کلی روشن شد بیکینیم. دکترمم خانم عباسی بود کارش عالیههه اینم شمارش ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶

@liana_._clinic

سلام گلم من برای تیرگی های بدنم مثل بیکینیم و زیربغلمم لیزر ژولیت انجام دادم تو شیراز توی کلینیک لی ...

اره عزیزم واقعا کارشون تو شیراز تکه من هیچکس و مثل خانم دکتر عباسی ندیدم اینقدر حرفه ای و وارد و ماهر باشه توی کارش 🥰

2728
اره عزیزم واقعا کارشون تو شیراز تکه من هیچکس و مثل خانم دکتر عباسی ندیدم اینقدر حرفه ای و وارد و ماه ...

وای خانم دکتر عباسی رو شما هم میشناسین منو خواهرم چند ساله پیششون میریم حتی مامانمم برای هایفو هاشون بردم کارش حرف نداره بهترینهههه❤️‍🔥❤️‍🔥

2740