2737
2734
عنوان

چرا اخههههههه ترکیدی بازززز😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4840 بازدید | 417 پست
آره آره الان یادم افتاد عزیزم تو رو😁 خب اینی ک گفتی من میترسم که😣 چرا باید توهین نکرده تعلیق شی. ...

فدات شم عزیزم‌

ن انشالاه شما هیچوقت این اتفاق واست نمیفته 

غصه نخور 

چقدم اسم کاربریت بانمکه😄😍😗😚

تویی که مرا در سقوط میبینی ...آیا تا کنون اندیشیده ای .....شاید خود وارونه ایستاده ای؟!..👅😉
خدایی مدیریت من بهتر از رهاست .... همه ی کامنتا رو اون روز جواب دادم  تازه پاچه خواریه نی نی ...

بله بله عزیزم‌تو که ی دونه ای 

تویی که مرا در سقوط میبینی ...آیا تا کنون اندیشیده ای .....شاید خود وارونه ایستاده ای؟!..👅😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه شنبه اونو ازاد نکردن؟؟؟؟؟!؟

چرا صبح ازاد شد جانباز ۹۰ درصد 

شب دوباره رفت اسارت 😂😂😂

دیشب تعلیقم کردن دیگه پس نمیگی چرا واسم تاپیک زدن 

یعنی تو این مدت کوتاه میشه ی نفر دوباره بترکه 

جالبه من اصلا دیروز زیاد سایتم نبودم 

شب فقط ی تاپیک زدم اونم شعر بود بچه ها دور هم جم شدیم ی کم گفتیم خندیدیم دیدم ۵ صبح بنیم آی و ترور کردن دوباره 🙊

میگن دلیلش توهین کردن بوده 😳😳😨

نمیدونم کارِ ارواح بوده من ب هیچکی توهین نکردم دیروز بخدا🤒

خدانکنه دلبر 😍😘

😘😘😘😘😘😘

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2738
دورت بگردم من با معرفت 😁😍😗

خدانکنه😘😚

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

چی شده کی ترکیده ؟ من از اول اومدم ۱۹ 😁

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
چی شده کی ترکیده ؟ من از اول اومدم ۱۹ 😁

اسی ک گور ب گور شده عشقم بزار من جوابتو بدم پس 

منه فلک زده ترکیدم😝😝😂

اوه اوه دیگه ولش کن با این ادامه بده چه کنی

اره فعلا با اینم گفتن چند روز دیگه وصل میشه ولی بیخیالش شدم دیگه اصلا 🤕

ن عزیزم ایشونم ی بنده خدا هستن عین همه 😘😁

منم همینو میگم دیه چطور اینقدر همه پیگیرن😒

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2706