2737
2739
عنوان

چرا اخههههههه ترکیدی بازززز😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4840 بازدید | 417 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چقد مسخره بازی شده سایت تا یکی میترکه هزار نفر میان التماس میکنن 

عزیز. ما نگران دوستامون هستیم شما مشکل دارین نیاین

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2742
مهسا هر شب ی دور تو تاپیک لش میشه 😄 من سعیمو میکنم  ولی قول نمیدم 😜

فدات بشم💖

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
عزیز. ما نگران دوستامون هستیم شما مشکل دارین نیاین

دورت بگردم من با معرفت 😁😍😗

تویی که مرا در سقوط میبینی ...آیا تا کنون اندیشیده ای .....شاید خود وارونه ایستاده ای؟!..👅😉
2740
بچه ها منم هفته پیش ترکیدم ولی اصلا نمیدونم چرا!!! کاربریم:  اکتیوخانم لطفا یکم از اون ناله ...

منم نمیدونم دلیلش چی بود بخدا 

دیروز صبح کاربریم برگشت شب دوباره تعلیقم کردن 

نه ب کسی حرفی زدم نه چیزی 

ولی میگن توهین کردم حالا ب کی یا ب چی 

یادم نمیاد😃 

اصلا چیزی نبوده ک یعنی بخواد یادم بیاد یا نه😩 

خوشگلم ماها همه دوستتیم 

هروقت دوست داشتی بیا تو جمع خودمون باعثِ افتخارمونه😘

تویی که مرا در سقوط میبینی ...آیا تا کنون اندیشیده ای .....شاید خود وارونه ایستاده ای؟!..👅😉
به سلامتی ازاد شدی ها 

نه بابا این اون نی که شبیه اونه 

فیکه 

اصلیه زیرِ تیغِ جراحیه هنو😄

مهسا کدومه؟ چکار کرده؟

مهسا منم عزیزم اسمه شما برا من آشناس 

اینکه شما من و یادته یا نه نمیدونم خوشگلم کاربر benimai 

بودم‌

بخدا من کاری نکردم سوء تفاهم شده 🙊🙊🙊

یعنی استارتر خاک بر سرت اینهمه سوال و بی جواب 

گزاشتی و رفتی ✋

لاقل ی بیا ببین چ‌خبره ک من جورِ تو رو نکشم 😝😝😝

یعنی استارتر خاک بر سرت اینهمه سوال و بی جواب  گزاشتی و رفتی ✋ لاقل ی بیا ببین چ‌خبره ک من جو ...

خدایی مدیریت من بهتر از رهاست ....

همه ی کامنتا رو اون روز جواب دادم 

تازه پاچه خواریه نی نی یار ها رو هم کردم   

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
مهسا منم عزیزم اسمه شما برا من آشناس  اینکه شما من و یادته یا نه نمیدونم خوشگلم کاربر benimai& ...

آره آره الان یادم افتاد عزیزم تو رو😁

خب اینی ک گفتی من میترسم که😣 چرا باید توهین نکرده تعلیق شی. من انقد از این اتفاق میترسم دوس ندارم این کاربریم بترکه😶

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706