2733
2739
عنوان

چرا اخههههههه ترکیدی بازززز😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4840 بازدید | 417 پست
برو😑 نبایدم یادش بیاد همون گوهیم که خورده نمیدونه چرا خورده شده😐

تو چرا با من قهر کردی اخه 😔😔

تویی که مرا در سقوط میبینی ...آیا تا کنون اندیشیده ای .....شاید خود وارونه ایستاده ای؟!..👅😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا من سری ۲ ام 😄 اولی تاریخش گذشت 

عضویتت مبارک 

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔

دغدغه هاتون فقط😑😑😑😤

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 
2728
🤣🤣🤣🤣منم عروسم خوووو.گذاشتم تیپمم دیدی حالاااا؟

اره خوبی همه جوره😍😍

بابا تو اونشب گروهی داشتی ما رو میبردی تو من فکر کردم دومادی 

اوا عروس بودی پس😨😨😳😳😳

تویی که مرا در سقوط میبینی ...آیا تا کنون اندیشیده ای .....شاید خود وارونه ایستاده ای؟!..👅😉
اره خوبی همه جوره😍😍 بابا تو اونشب گروهی داشتی ما رو میبردی تو من فکر کردم دومادی  اوا عروس ...

😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣اون شب کافورمو نخورده بودم لابد🤣🤣🤣خدا نکشت مردم از خنده

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣اون شب کافورمو نخورده بودم لابد🤣🤣🤣خدا نکشت مردم از خنده

من برم میام زودی 

ماچ ب لپ همتون😗😗

2738

مهسا کدومه؟

چکار کرده؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
دلبررر هم کاربری اش ترکیده ؟ کاربری جدید ساخته؟ کسی ازش خبر داره کاربری جدیدیش رو تگ کنه

هر دو کاربریشو ترکونده نیس کلا تو سایت البته فعلا

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
2706