2733
2739
عنوان

برای جهیزیم سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 34 پست
خداکنه پیدا کنم. اصلا دوست ندارم از فروشگاهای اینترنتی بگیرم اینارو

ن ن 

برو بگرد اصلشو بخر 

اینترنتی نمیشه اعتماد کرد که 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
توستر ۵۰لیتر بیوتی 

عزیزم چرا این برند رو میزنم تو گوگل بالا نمیاره؟ همش میگه اون توستر کومتای. همونه ینی؟؟ 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعریفشو شنیدم ولی برای شما صفحش چ مدلیه؟؟ خط خطی نمیشه؟؟ یا خود دستگاه داغ نمیکنه؟ 

ببين من خونه مامانم كنوود داشتيم افتضاح بود

ولى هم خودم هم برادرم بلك اند دكر داريم عاليه

داغم نميكنه خط خطى شدنشم نديدم نميدونم راستش زياد استفاده نميكنم جلوى چشمم نيست

ببين من خونه مامانم كنوود داشتيم افتضاح بود ولى هم خودم هم برادرم بلك اند دكر داريم عاليه داغم نمي ...

وای خوب شد گفتی عزیزم. نظر خودم کنوود بود😂انقدم تعریف میکنن.. الان الویتم شد بلک اند دکر

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
2731
ن ن  برو بگرد اصلشو بخر  اینترنتی نمیشه اعتماد کرد که

بایدم همینکارو کنم.. بدبختی هوا گرمه😂

آره هم هوا گرمه هم کرونا  ولی عجله نکن

جامعه جوریه نمیشه پیش بینی کرد وضعیتو😒😒

2738
وای خوب شد گفتی عزیزم. نظر خودم کنوود بود😂انقدم تعریف میکنن.. الان الویتم شد بلک اند دکر

البته اگه پيدا كنى

واى بخدا هم خواهرم هم مامانم كنوود داره واقعا افتضااااااحه

مامانم كه ميخواست بندازه دور

عزیزم چرا این برند رو میزنم تو گوگل بالا نمیاره؟ همش میگه اون توستر کومتای. همونه ینی؟؟ 

نه عزیزم میاره بزن توستر مارک بیوتی 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
اون بيشتر استفاده ميشه من ساندويچ سازمو اصلا استفاده نميكنم

همسرم اسنک خیلی دوست داره برای همین میگم

نه عزیزم میاره بزن توستر مارک بیوتی 

اورد عزیزم خیلی ممنون.. ولی هیچ کدوم موجودی ندارن. مجبورم یکم راجب اطلاعاتش بخونم و از بیرون تهیه کنم

البته اگه پيدا كنى واى بخدا هم خواهرم هم مامانم كنوود داره واقعا افتضااااااحه مامانم كه ميخواست بن ...

😂😂😂😂😂مرسی عشقم. نجاتم دادی نمیخرررررررررم اونو

همسرم اسنک خیلی دوست داره برای همین میگم

با همون اون ميتوني درست كني

شوهره منم وقتي ازدواج نكرده بوديم هر شب فيله سرخ ميكرد و ميخورد بخاطرش سرخ كن كوچيك خريدم

فك كنم دو يا سه بار استفاده كردم تو اين سه سال

خيلي چيزا اشتفاده نميشه بعدا و دلتم نمياد بدي مجاني بره فقط پول هدر دادنه

2706