2737
2734
عنوان

برای جهیزیم سوال دارم

551 بازدید | 34 پست

خانما میتونید کمکم کنید که یه ساندویچ ساز و آون توستر خوب پیدا کنم؟؟ چه برندی؟؟؟ 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بلك اند دكر دارم ساندويچ ساز راضى ام

تعریفشو شنیدم ولی برای شما صفحش چ مدلیه؟؟ خط خطی نمیشه؟؟ یا خود دستگاه داغ نمیکنه؟ 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

توستر ۵۰لیتر بیوتی 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2738
اون توستر من فلر هستش ۵۰ لیتر

خوبه واقعا؟؟ اخه بدبختی اینه میترسم. میگن چون المنت داره خطر ناکه حتی مارکای خوبشم خیلی داغ میکنه

خوبه واقعا؟؟ اخه بدبختی اینه میترسم. میگن چون المنت داره خطر ناکه حتی مارکای خوبشم خیلی داغ میکنه

المنته ولی خوب بی خطره 

واسه من چراغ داره داخلش 

فن هم داره

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
ساندویچ ساز

ینی اصل هلنده؟؟ اخه تو دیجی کالا زده 900تومن.گفتم شاید خوب نباشه

چون اکثر محصولات فیلیپس البته با کیفیتش، قیمتشون بالاعه

ینی اصل هلنده؟؟ اخه تو دیجی کالا زده 900تومن.گفتم شاید خوب نباشه چون اکثر محصولات فیلیپس البته با ک ...

اره قیمتش فوق العاده بالاس 

هلند نمیدونم 

ولی همیشه میگفتن فیلیپس لهستان خوبه

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
المنته ولی خوب بی خطره  واسه من چراغ داره داخلش  فن هم داره

شما احساس خطر نمیکنی باهاش؟ خیلی داغ میکنه؟؟ 😂😂من خیلی میترسم از این چیزا

چون تقریبا هفته ایی چندبار استفاده میشه، شاید بعضی وقتا هرروز

برای همین میگم

اره قیمتش فوق العاده بالاس  هلند نمیدونم  ولی همیشه میگفتن فیلیپس لهستان خوبه

خداکنه پیدا کنم. اصلا دوست ندارم از فروشگاهای اینترنتی بگیرم اینارو

شما احساس خطر نمیکنی باهاش؟ خیلی داغ میکنه؟؟ 😂😂من خیلی میترسم از این چیزا چون تقریبا هفته ایی چند ...

نه بابا خطر نداره

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️