2737
2739
عنوان

بد دهنی شوهرم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 10970 بازدید | 146 پست
واقعا خیلی شکاکه؟ 

وضعش خرابه باید دلتو دریا بکنی ببین میتونی یان اگه اون یکی بگه تو دوتا بگی آخرش عین جنگ زده ها میشه زندگیتون شوهرت بددله ببین واقعا میتونی یا ن دیدم آدمایی ک بعده سالها درست شدن و خودشون پشیمونن ازاینکه چقدر زنشونو اذیت کردن

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وضعش خرابه باید دلتو دریا بکنی ببین میتونی یان اگه اون یکی بگه تو دوتا بگی آخرش عین جنگ زده ها میشه ...

آره مامانمم میگه خیلی بد دله. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2728
بخدا هیچی ازم ندیده بعد 5 سال زندگی هنوز منو نمیشناسه میذارم پای دوست داشتن اما چطور دلش اومد منو عذ ...

ینی چه کارامیکرده؟؟

به نظرم چون خودش حتما خیانت میکنه یامیکرده

فک میکنه توهم همینطوری

بله درسته  نمیدونم تاپیک های ایشون رو با کاربری های قبلیشون خوندین یا نه معذرت میخوام اینجوری ...

وای جدی میگی😦😦

نه گلم من تاپیکاشو نخونده بودم

ولی بعضیا از دوست داشتن زیاد روانی میشن .شوهر ایشونم نرمال نیست اصلا موافقم

اما باید تلاششو کنه بشینه باهاش ح بزنه ک عزیزم چرا منو میزنی من دوستت دارمو و فلان..

معلومه اسی هم عصبیه عین خودم

اما کاریش نمیشه کرد یا باید جداشه یا درستش کنه شوهرشو

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
2740
توانشو ندارم وگرنه این چندوقت چندبار کارمون کشید به جدايي هی دست میذاره رو احساسات من میگه خاطره ها ...

اینجوری ذره ذره اب میشی من یه مدت این شکاکیا رو کشیدم داغون شدم به خدا حالا ازدواج نکرده بودم الان خدوروشکرمیکنم خانوادم اجازه ندادن اگه ازدواج میکردم میسوختم خودتو نجات بده تا سنت کمه و بچه نداری

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم
والاه من باشم جدا میشدم چون تحملشو ندارم البته میگن تو هر شوخی یه واقعیتی هست یه غلطهایی کرده دیگه ب ...

5 ساله هر غلطی هم کرده من که نپرسیدم نباید با افتخار میگفت. 

وای جدی میگی😦😦 نه گلم من تاپیکاشو نخونده بودم ولی بعضیا از دوست داشتن زیاد روانی میشن .شوهر ایشو ...

حرف اندازه نوها سرم زدم من تو زندگی با این آدم رد دادم اصلا نرمال نیست خیلی الکی قاطی میکنه بیخیالش. 

توانشو ندارم وگرنه این چندوقت چندبار کارمون کشید به جدايي هی دست میذاره رو احساسات من میگه خاطره ها ...

چتارو که داری،اینم اضافه کن که تهدیدمم میکنه که میکشمت😑واسه دادگاه

مهسا هستم😃🌼
بخدا هیچی ازم ندیده بعد 5 سال زندگی هنوز منو نمیشناسه میذارم پای دوست داشتن اما چطور دلش اومد منو عذ ...

نه بابا اینا دوس داشتن نیس توروخدا زودتر خودتو خلاص کن از دستش تا بچه ازش نداری خودتو نجات بده این یه روانیه بخدا .اگه هم تهدید کرد بگو من اصن نمیترسم هرکار بکنی پات گیرع.اصن ازش نترس فقط فرار

2706