2733
2739

سلام خانوما من دیروز صبح کیسه آبم ترکید و تاظهر گل پسرم اومد بغلم

و تا امروز ظهر بیمارستان بودم ظهر مرخص شدم

دیشب ک بیمارستان بودم بچم اصلا گریه نمیکرد خیلی آروم خوابید و بیدار میشد شیر میخورد دوباره میخابید

از ظهر گ اومدیم خونه مدااااام داره گریه میکنه وحشتناگ نمیدونستم چکار کنم بخدا😔از صدای گریه ش جگرم سوراخ میشد هرکاری هم میکردم آروم نمیشد

شیر بش میدادم میخابید ولی انگار یهو دلش پیچ بطنه بیدار میشد با گریه های وحشتناک دوباره

تا ی ساعت پیش ک شوهرم رفته شرایطو ب داروخونه گفته اونم ۲ تا شربت داده گفته اینا واسه گولیکه احتمالا کولیک داره بچه

یکی قبل شیر بش بده یکی بعد شیر

اینم بگم معده بچه خیلی خوب کار میکنه و عالی هم شیر میخوره

مثلا از ظهر ک اومدیم خونه تا الان ۴ باری معدش کار کرده لااقل

حالا قطره رو  بش دادم فعلا آروم شده

بنظر شما هم کولیکه؟

بچه ۲ روزه رو چکار کنم راهنماییم کنید مرسی من اصلا راهنمایی ندارم مامانم هیچی نمیدونه

خدایا شکرت برای داشتن کارن😍 و بابای کارن😍عاشقتونم😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر منم‌کولبک داشت اما معمولا کولیک از ۱۴روزگی به بعد هس...احتمالا زیاد شیر میخوره و آروقشو خوب نمیگیری باد میپیچه تو دلش...به بچه ی روزه قطره نده دوست خوبم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

قبل از دو ساعت بهش شیر نده مگه اینکه واقعا متوجه بشی گرسنه هست

هر بار گریه کرد سریع شیر نده

هر گریه ای دلیل گرسنگی نیست.

همییییییشه عادت کن عاروقش رو بگیری 

کولیک داره احتمالا دختر من ک ۷ ماه اینجوری بود پدرم درومد

انشالله بچه شما اینجوری نشه

درضمن خدا حفظش کنه قدمش مبارک

2738
عزیزم داروخونه چیه ببر بچه رو پیش متخصص یه چکاپ بشه حتما بچه الکی گریه نمیکنه و هیچ وقتم اینجوری دار ...

دختر خوب شهرمون ۴ تا متخصص اطفال داره هر ۴ تا کرونا گرفتن و وضعیت شهر ما قرمز وحشتناکه امروز فقط شهر کوجیک ما ۲۰ تا مرگ داشته

و الان هم توی این نصفه شب تنها چارم دارو خونه بود و پرسیدن از شما

خدایا شکرت برای داشتن کارن😍 و بابای کارن😍عاشقتونم😎

اینا ب دردت میخورن 

گریپ واتر

کولیف

و سعی کن بذاریش تو گهواره 

و اینکه باد شکمشو بگیر پاهاشو بده تو شکمش

و خودتم چیزای نفاخ نخور 

و...

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2706