2737
2734
عنوان

دیروز زایمان کردم ی لحظه مادرا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 26 پست

اول اینکه قدم نو رسیدت مبارک

دوم اینکه قطعا کولیک خودتو اسیر دکتر نکن

نفخ شکمش رو خوب بگیر با عاروق. داروها رو هم بده

در نخایت تا یه ماه همین شکلی زیاد شکمش کار میکنم بعد از یک ماهگی کمتر میشه

در پناه حق

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دختر خوب شهرمون ۴ تا متخصص اطفال داره هر ۴ تا کرونا گرفتن و وضعیت شهر ما قرمز وحشتناکه امروز فقط شهر ...

عزیزم منم تو کرونا زایمان کردم و پسرم الان ۳ماهشه میدونم شرایطتت چقد سخته ولی ب بچه دو روزه سعی کن دارو ندی سشوار روشن کن حوله گرم کن بزار رو شکمش ماساژش بده با روغن زیتون و اینا حمومم ببرش بچه بعد حموم خوب میخابه قدم نو رسیدم مبارک

خداجونم‌شکرت
2728

ببین عزیزم اول اینکه اشتباه کردی بدون اجازه پزشک بهش دارو دادی حتما باید ی دکتر متخصص نوزاد خوب براش پیدا کنی بعدم اینکه اگر شیر خودتو میخوره بعد از هر دفعه شیر خوردن باید باد معدشو بگیری بعد خودت هم از خوردن غذاهایی که نفخ دارن پرهیز کنی و لبنیات هم اصلا نباید بخوری مثلا نخود لوبیا عدس شیر ماست خامه سرشیر گوجه خیار سس قرمز یا سفید پیاز خام گوشت گوساله نسکافه شیرکاکاعو کیک بیسکوییت شیرینی تر یا خشک بعد دقت کن ببین نوزادت زردی داره یا ن 

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹

واسه بیشتریاهمینه،گاهی شیرت سیرش نمیکنه اینم هست،منم اون قطررودادم زیلدتاثیرنداشت واسه ما،سردی نخور،حبوبات بذاریه روزخیس بخوره کمترم بخور،ماکه میبردیمش تووماشین حرکت که میکردمی خوابید میومدیم خونه😁

خودت چی خوردی شاید تغذیه خودت رو شیرت تاثیر گذاشته بچه هم اذیت میشه

از شیرت بزن به شکمش بعد ماساژ بده با یه چیز ببند بزار گرم شه شیرتو هم رو شکمش بریز هم رو کمرش 

2740

به بچه دو روزه دارو نده، شب دوم بعد از زایمان میگن سختترین شب برای نوزاده. چون حجم گاز زیادی تو معدشون جمع میشه. حالا یا دلشو خیلی کوچولو ماساژ بده یا بغلش کن راهش ببر که آروم شه. 

رازیانه با نبات بکوب پودر نوک انگشت بزن روی زبونش و کمرش ماساژ بده گاز معده ش خارج بشه و گریپ میچر و عرق رازیانه مخصوص اطفال این قطره های کولیک رو باید از چهل روز به بالا بخورن