2733
2739
حرف زور

ن گلم ،حدیث داریم سختی ها ب میزان یکسان برای همه اومده و نوعش و زمانش فرق میکنه و خدا بهترین کسیه ک میتونه اندازه بگیره هرچند تو ظاهر تو فکر کنی اون خوشبخته

چ بسیار خوشبخت ها ک چیزی کم نداشتن ولی خودکشی کردن و کس دلیلشو نفهمید اگه لڋت میبرو چرا خودکشی کرد؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اینجا دست ب پسره ندادی قبول  از اونطرف چی؟از،اونطرف گناه دیگه ای نکردی احیانا؟؟؟؟ پست بالا ...

😟😟ینی اونی که شوهر داره و بچه گناه نکرده و ۷دا ب خاسته دلش رسونده🤤🤤🤤واااعجب چیزی 

خدایا دلم خیلی ازت گرفته
2731
من تا بفهمم پدرم دراومده 

نه میدونی مشکلات صبرو استقامت ما رو زیادمیکنن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
از من گناهکار تر دارن بهتر از من زندگی میکنن

نوع گرفتاریشون و سختیشون با شما فرق داره البته شاید زمانشم فرق داره با شما

2740
😟😟ینی اونی که شوهر داره و بچه گناه نکرده و ۷دا ب خاسته دلش رسونده🤤🤤🤤واااعجب چیزی 

[7/5, 2:02 AM] .: (إِنَّمَا أَمْوَالُکُمْ وَأَوْلادُکُمْ فِتْنَة)(تغابن/15)
«اموال و فرزندانتان فقط وسیلة آزمایش هستند.
[7/5, 2:02 AM] .: وَلا تَمُدَّنَّ عَیْنَیْکَ إِلَى مَا مَتَّعْنَا بِهِ أَزْوَاجًا مِنْهُمْ زَهْرَةَ الْحَیَاةِ الدُّنْیَا لِنَفْتِنَهُمْ فِیه)(طه/131)
«و هرگز چشمان خود را به نعمت های مادی که به گروه هایی از آنان داده ایم میفکن، این ها شکوفه های زندگی دنیاست تا آنان را در آن بیازماییم.»
[7/5, 2:02 AM] .: (فَإِذَا مَسَّ الإنْسَانَ ضُرٌّ دَعَانَا ثُمَّ إِذَا خَوَّلْنَاهُ نِعْمَةً مِنَّا قَالَ إِنَّمَا أُوتِیتُهُ عَلَى عِلْمٍ بَلْ هِیَ فِتْنَةٌ وَلَکِنَّ أَکْثَرَهُمْ لا یَعْلَمُون)(زمر/49)
«هنگامی که انسان را زیانی رسد ما را (برای حل مشکلش) می خواند، سپس هنگامی که از جانب خود به او نعمتی دهیم، می گوید: «این نعمت را به خاطر کاردانی خودم به من داده اند» ولی این وسیلة آزمایش (آن ها) است، اما بیشترشان نمی دانند.»
[7/5, 2:03 AM] .: (وَنَبْلُوکُمْ بِالشَّرِّ وَالْخَیْرِ فِتْنَة) (أنبیاء/35)
«و ما شما را با بدی ها و خوبی ها آزمایش می کنیم.»

نوع ازمایش همه باهمدیگه یکسان نیست 

ازمایشو خدا تو قران اموال و جان و بچه خوانده

ممکنه هرکسی با ی چیزی ازمایش بشه و خدا بهتر میدونه ک کی رو با چی امتحان کنه 

این دنیا ،مکان بلاهاست و جای ازمایش شدن و قیمت گرفتنه 

کسی ک اینو بدونه از دنیا چیزی جز،این انتظار نداره

سنگ بود تا الان آب شده بود

😔عزیزم 

منم یه پشکل خیلی،بزرگی دارم،بیشتر از،یکساله هلاک شدم😔تاپیکامو ببینی همه اش حرف از،حاجت رواییه 

ولی صبر کن 

این دنیا ،مکان بلاست😞

خدا ب کسانیکه مقابل مشکلات صبر کنن و ایمانشونو از دست ندن بشارت داده 

این دنیا نیومدیم ک زندگی کنیم لذت ببریم خدا میفرماید انسان را درسختی افریدیم😔و قطعا ازماییشش میکنیم

حالا ازمایش ما الانه😔شاید برای بقبه تو گذشته بوده و شایدم اینده میاد ب بقیه فکر نکن 😔

سنگ بود تا الان آب شده بود

ببین گلم کسایی بودن ک حالشون بدتر ازما بوده 

پسراشونو سرشو میبریدن و زناشونو ب کنیزی میگرفتن😔یکم فکر کنی میفهمی سربریدن بچه ات چ مصیبت بزرگیه 

خداوند ب انها میفرماید 

یُذَبِّحُونَ أَبْنَاءَکُمْ وَیَسْتَحْیُونَ نِسَاءَکُمْ وَفِی ذَلِکُمْ بَلاءٌ مِنْ رَبِّکُمْ عَظِیم)(بقره/49) و به همین مضمون(اعراف/141) و( ابراهیم/61)
«پسران شما را سر می بریدند و زنان شما را (برای کنیزی) زنده نگاه می داشتند. و در اینها آزمایش بزرگی از طرف پروردگارتان برای شما بود.»

من خودم شش سال تو بدترین شرایط روحی و جسمی بودم بشدت افسردگی گرفتم موهام ابروهام مژه هام ریخت از سدت فشار عصبی دندونام خراب شد عین سرطانی هاشده بودم ازدواج ناموفق اجباری داشتم داغون شدم همش ۱۷سالم بود سه سال طول کشید طلاقم بده بعد طلاقم داغون شدم و تو تموم این شش سال از خدا گله داشتم و بعد طلاقم با خدا قهر کردم نه نماز خوندم نه دعا کردم کلا خدارو فراموش کردم یه روز اتفاقی اعتکاف نصیبم شد و برای حضرت زینب گریه کردمو دلم شکست گفتم خدایا نجاتم بده چرا منو نمیبینی پس !!!!چند روز بعد باهمسرم اشناشدم و یه ازدواج خیلی موفق داشتم خداروشکر میکنم که انقد سختی کشیدم اما نتیجش هوب بود

تا خدا با من است زمانه با من است .
2706