2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هنوز حکمتشو نفهمیدم 

میفهمی میدونی منم بعد ۴ سال حکمت یه کاریو فهمیدم ۴ سال پیش تو یه کاری خیلی اصرار میکردم به خدا بشه اما نشد الان میفهمم اگه میشد به ضررم بود

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
خدا مگه گفته چله حق شناس بگیر؟

ن ،ولی گفته ب حرفام گوش بده،شما گناه نکن واجباتتو انجام بده خود ب خود مشکلاتت حل میشه

این گرفتاریا ب دلیل گناهامونه ،خدا میخواد این دنیا سبک شیم چون اون دنیا سختره مجااتش و اینکه شاید ب خودمون اومدیم و سراغ خدارو گرفتیم یعنی هدف زندگی رو فهمیدیم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
اون لحظه که دلم شکست خدا کجا بود؟

خداوند، بلاها را بدون مصلحت و ملاک نمی‌فرستد، و برای رفع آنها دعا لازم است. خداوند سبحان می‌فرماید: «فَلَوْلاَ إِذْ جَآءَهُم بَأْسُنَا تَضَرعُواْ؛ پس‌ ای کاش آن هنگام که سختی از سوی ما برای آن‌ها می‌آمد، تضرع و زاری می‌نمودند».١

یعنی بأس و سختی و فشار، بأس ما و از طرف ماست و ما آن را برای شما فرو می‌فرستیم، برای اینکه به درگاه ما تضرع کنید و به ما روی آورید و از ما درخواست کنید و دعا نمایید. چرا چنین نیستید؟!

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57