2737
2734
عنوان

خانومای باردار و نی نی دار بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 70 پست
اینکه میگن سر دختر شیرینی دوس داری خیلی خسته ای و تنبلی  اما سر پسر ترشی دوس داری و تنبل نیستی ...

من پسره بچه م خیلی تنبل بودم اتفاقا وخیلی خوابالود  همش میخوابیدم به شدت ویار داشتم  از گوشت مرغ و همه چی متنفر بودم و به ترشی و شوری علاقه داشتم و شیرینی هم بعدا خیلی علاقمند شدم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر دارم عاشق ترشی بودم صبحا حالت تهوع داشتم فقط شکمم عین خربزه بود اصلا پهلو نداشتم😂

منم دقیقا همین جوریم 

خیلی ترشی جات دوست دارم روزا حالت تهوع دارم و خیلیم تنبل شدم 

حالا شاید تلقین هم هست 

خدا پسرتو برات حفظ کنه عزیزم 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
نه اینا همش خرافاته من همش غذای شور میخوردم دختره

آهان هر کسی یه جوریه

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2731
منم هیچی ویار نداشتم هوس هیچی هم نمیکردم ،بچمم پسر شد ،البته تمایلم به شیرینی بیشتر بود ،فقط هوس فلف ...

ای جان خدا برات حفظش کنه عزیزم

شکمم تا الن که تو ۸ ماهم نداشتم ولی الان گرد و بالاس و از پشت کمرم باریک شده موهای بدنم زیاد شد و تهوم شدتش عصرا و شبا بود 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2738
من پسره بچه م خیلی تنبل بودم اتفاقا وخیلی خوابالود  همش میخوابیدم به شدت ویار داشتم  از گو ...

منم همینجوریم دقیقا 

دلم میره واسه یه ذره لواشک 😍😍خخخ

اما همه میگن بچه دختره 

دخترم خیلی دوست دارم 

ملاک من سالم بودنه اما کنجکاوم خخخ

علاقه به ترشی و دوغ و ماست حس میکنم یه ویار مشترک بین خانوما هستش چون بخاطر تهو سردی و ترشی دلو اروم میکنه 

رشد موهای بدنم بیشتر شد بعد اخرا دوباره کم شد

تنگی نفس چندماه اول

حرف v وی در چشم راستم به وضوح دیده میشه

به غذاهای شور و ترش علاقه داشتم و از غذا های شیرین متنفرشدم اخرا فرقی نداشت

اوایل دائم گرسنه بودم و ضعف داشتم

اوایل بارداری تهوع نداشتم بعد دو ماه حالت تهوع های وحشتناک گرفتم

اوایل پاهام اغلب سرد بود

سردرد نداشتم

جوش زدن های وحشتناک

چاق شدن صورت

فشار خونم اغلب پایین بود

حال خوبی نداشتم 

چاق و تپل شدم

نی نیم بیشتر سمت چپ پا میزنه

میلم به استراحت بیشتر شده

عاشق شکلات و بستنی شدم این اخرا و از چیپس و پفک خوشم نمیاد

نی نیمم دخمله😋

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏
شکمم تا الن که تو ۸ ماهم نداشتم ولی الان گرد و بالاس و از پشت کمرم باریک شده موهای بدنم زیاد شد و ته ...

ای جان ان شاءالله نی نی سالم بیاد بغلت 

منم همینجوریم دقیقا  دلم میره واسه یه ذره لواشک 😍😍خخخ اما همه میگن بچه دختره  دخترم خ ...

کنجکاو حس طبیعی همه هستش منمم برام فرقی نداشت ولی به شدت کنجکاو بودم اوایل منم ترشی دوسداشتم ولی معده م به شدت درد میکرد من غذا فقط اش دوغ دوست داشتم و میخوردم میگفتن چون ترشی میخوری دختره 

الان دقیقا چهار ماهشه ،منم وقتی جنسیتشو نمیدونستم اینجا تاپیک میزدم از این سوالا میکردم ،خودت چی دوس ...

من هر دوش رو دوست دارم 

ولی شوهرم عاشق پسر داشتنه منم همش دعواش می کنم میگم چهار ساله منتظریم خدا این لطفو بهمون کرده این حرفو نزن فقط سالم بودنش رو آرزو کن

ای جان ان شاءالله نی نی سالم بیاد بغلت 

ممنون عزیزم همچنین شما 

2706