2726
عنوان

خانومای باردار و نی نی دار بیاین

315 بازدید | 70 پست

خانوما میشه از علائمتون بگین

مثلا اونایی که دختر داشتن از ویار و حالشون و هوس چه چیزایی میکردن و شکمشون چ شکلی شده و ترشی دوست داشتن یا شرینی 

و همچنین اونایی که پسر داشتن

😍😍😍

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
والا سر هر دوشون یه جور بودم یکی دختر شد یکی پسر

اینکه میگن سر دختر شیرینی دوس داری خیلی خسته ای و تنبلی 

اما سر پسر ترشی دوس داری و تنبل نیستی راسته؟

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترداشتم ازگوشت وخصوصامرغ متنفر بودم فقط سبزیجات ومیوه میخوردم 

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
2728
اینکه میگن سر دختر شیرینی دوس داری خیلی خسته ای و تنبلی  اما سر پسر ترشی دوس داری و تنبل نیستی ...

بله برامن که راست بود

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
من دخترداشتم ازگوشت وخصوصامرغ متنفر بودم فقط سبزیجات ومیوه میخوردم 

آهان شما هم ماه اول خیلی خسته بودین همش و خوابتون میومد؟

بله برامن که راست بود

خب من الان اصلا شیرینی دوست ندارم گلاب به روتون حالم بد میشه اما خیلی تنبل و کسل شدم 

چمیدونم هر کی یه چیزی میگه 

اینکه میگن سر دختر شیرینی دوس داری خیلی خسته ای و تنبلی  اما سر پسر ترشی دوس داری و تنبل نیستی ...

نه من اینجوری نبودم فقط سر دومی جون و جسم اولی رو نداشتم

خودم احساس میکردم بدنم کم میاره وقتی به خودم میرسیدم حالم خوب بود

من بچه ام پسر بود پهلوهام تیر میکشید و فوق العاده تبل شده بودم اصلا ویار نداشتم فقط یه بار هندونه دل ...

آهان ماه های اول خیلی میخوابیدین؟

من خیلی ترشی جات دوست دارم

نه من اینجوری نبودم فقط سر دومی جون و جسم اولی رو نداشتم خودم احساس میکردم بدنم کم میاره وقتی به خو ...

آهان الان ماه های آخرته عزیزم؟

ان شاء الله بسلامتی بیاد بغلت

پسر دارم

عاشق ترشی بودم صبحا حالت تهوع داشتم فقط

شکمم عین خربزه بود اصلا پهلو نداشتم😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

برای من دقیقا برعکسسسسس

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706