2733
2739
عنوان

خانومای باردار و نی نی دار بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 70 پست
اینکه میگن سر دختر شیرینی دوس داری خیلی خسته ای و تنبلی  اما سر پسر ترشی دوس داری و تنبل نیستی ...

نه بابا اینا همه چرته من حالم از شیرینی بهم میخوره میمیرم برا ترشی،، زرنگم هستم خوابم ندارم بچم دختره

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
من تو مهمونی غش کردم  بردنم بیمارستان ازمایش دادم  خونریزی کرذه بودم و چند ماه مطلق استر ...

آره ضعیف بودی حتما عزیزم

بخودت خیلی برس گلم که هم خودت اذیت نشی هم بچه تپل مپل و سالم باشه ان شاءالله 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا همه علاعمتو داشتم ولی فقط صورت و بدنمم لاغر شد و اوایل نمیتونستم هیچی بخورم 

من تا ۳ ماه فکر میکردم پسر باشه 

ولی چون از یکماه قبلش رازیانه میخوردم هورمون های زنانه م بالا رفت و شوهرم اغلب سردی جات میخورد احتمال دخترم دادم

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏
2731
نه بابا اینا همه چرته من حالم از شیرینی بهم میخوره میمیرم برا ترشی،، زرنگم هستم خوابم ندارم بچم دختر ...

ان شاءالله بسلامتی بیاد بغلت عزیزدلم 

آره منم میگم هر بدنی یه واکنشی داره

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
اوایل تهوع شدید داشتم و بدون اشتها و گاهیم استفراغ خیلیم بی حال بودم  اشتها اصلا نداشتم نینی ...

آهان ممنون عزیزم 

ان شاء الله نی نی بسلامتی بیاد بغلت 😍😍

مرسی گلم ان شإالله برای همگیمون همینطور باشه⁦❤️⁩⁦❤️⁩

مرسی الهی آمین 

2740

مامانهای عزیز لطفا برا منم دعا کنید ازمایشم مثبت بشه صبح میرم ازمایش بدم انتقال جنین دادم.

۱۲ ساله منتظرم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
مامانهای عزیز لطفا برا منم دعا کنید ازمایشم مثبت بشه صبح میرم ازمایش بدم انتقال جنین دادم. ۱۲ ساله ...

ان شإالله ک این ماه بارداری گلم ب امید خدا⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ای جانم  مرسی از توضیحات کاملت خدا دخترتو برات نگه داره عزیزم  منم دقیقا این حالتای اولی ...

ایشالا که هرچی دوست داری باشه 

خواهش میکنم عزیزم ممنونم همچنین

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏
مامانهای عزیز لطفا برا منم دعا کنید ازمایشم مثبت بشه صبح میرم ازمایش بدم انتقال جنین دادم. ۱۲ ساله ...

ان شاءالله که مثبت بشه حتما تو این تایپک خبر بده 

از ته دلم برات دعا میکنم عزیزدلم ❤

ان شإالله ک این ماه بارداری گلم ب امید خدا⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خیلی ممنونم عزیزم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
ان شاءالله که مثبت بشه حتما تو این تایپک خبر بده  از ته دلم برات دعا میکنم عزیزدلم ❤

ممنون عزیزم 😔خیلی نگرانم خوابم نمیبره

ایشالا که هرچی دوست داری باشه  خواهش میکنم عزیزم ممنونم همچنین

مرسی گلم 

دعا کنین سالم باشه 

سونو هشت هفتگی ضربان قلب مشخصه؟

2706