2733
2734
عنوان

کیا شکمشون از زیر سینه شروع میشه 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سردی معده . غلبه بلغم 

چی باید بخورم گرم بشه ؟اخه طبعم صفرا هستش 

انجام تحقیق،خلاصه ،pdf و ... های رشته های روانشناسی و مشاوره و علوم انسانی با کمترین قیمت و هزینه  😊😊 من یه مامان کم سن و سالم که درس خوندم و میخوام توی خونه از تحصیلاتم 
2731
ببین یه اپلیکیشن دانلود کردم اسمش اینه Lose weight in 30 day ورزش شکم داره هر روز خودش میگه چطور ...

چقد خوب خیلی عالیه 

انجام تحقیق،خلاصه ،pdf و ... های رشته های روانشناسی و مشاوره و علوم انسانی با کمترین قیمت و هزینه  😊😊 من یه مامان کم سن و سالم که درس خوندم و میخوام توی خونه از تحصیلاتم 
2738
ببین یه اپلیکیشن دانلود کردم اسمش اینه Lose weight in 30 day ورزش شکم داره هر روز خودش میگه چطور ...

وای اون برنامه چنبار نصب کردم یه هفته بیشتر ادامه ندادم 

ارادم قوی نیست

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌
اومدم بگم مگه شیکم بقیه از زیر خشتگشون شروع میشه فهمیدم منظورت چیز دیگس😂

😂😂😂👌

بگین شکمی که از قسمت ناف تا خورده رو چ جوری میشه آب کرد😑😑😑😑

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706