2737
2734
عنوان

کیا شکمشون از زیر سینه شروع میشه 😐

644 بازدید | 46 پست

میدونی کدوم مدلا رو میگم اوناییکه چاق میشن انگار معدشونم باد میکنه بنظرتون اینجور شکم رو چجوری باید اب کرد

انجام تحقیق،خلاصه ،pdf و ... های رشته های روانشناسی و مشاوره و علوم انسانی با کمترین قیمت و هزینه  😊😊 من یه مامان کم سن و سالم که درس خوندم و میخوام توی خونه از تحصیلاتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اومدم بگم مگه شیکم بقیه از زیر خشتگشون شروع میشه فهمیدم منظورت چیز دیگس😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
با دراز نشست زو من جواب داد خیلی

چنتا زدی ؟ چقد ؟ کیا؟

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌
به منم بگو والا من خودم به تخم کتان سپردم همش میخورم برا کوچکی شکم

منم شنیدم خوبه 

تاثیرداشت؟

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌
با دراز نشست زو من جواب داد خیلی

این مدلی بود شکمتون؟چقد طول کشید اخه من هرچی حلقه میزنم دراز نشست میرم فک میکنم داره نیرومندتر میاد جلو 😆

انجام تحقیق،خلاصه ،pdf و ... های رشته های روانشناسی و مشاوره و علوم انسانی با کمترین قیمت و هزینه  😊😊 من یه مامان کم سن و سالم که درس خوندم و میخوام توی خونه از تحصیلاتم 
2706