2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودت و بی احترام نکن ی بنده خدایی این کار و کرد آمبولانس اومد بعدش فهمیدن گفتن خانومتون خودش و برا ج ...

خب میدونم بخاطر همین میگم واقن غش کنم وگرنه بلدم فیلم بازی کنم 

قدر سلامتی خودتو بدون این چیزا چیه میگی

الان فکر کردی غش کنی ببرنت دکتر نمیفهمن الکی بوده 

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
2742

هنوز جا داری واسه زدن یه تاپیک دیگه...

زور بزن😐😐😐

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2738

برو تو حموم در رو ببند آب گرمو باز کن تا خفه بشی😄😄😃😃

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
برو پیش عروس ما آموزشت میده😕 لعنتی نمیدونم چطوری میتونه یبار الکی گفت قرص خوردم خود کشی کردم در حم ...

لامصب باید بره پیش اصغرفرهادی بعد شما چیکار کردید

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
خب میگم یه راه کتر بگیییین واقعی غش کنم نه الکی

مگ ادم سالم واقعی غش میکنه 

فیلم هندیه مگ 😑

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
2706