2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت و بی احترام نکن ی بنده خدایی این کار و کرد آمبولانس اومد بعدش فهمیدن گفتن خانومتون خودش و برا ج ...

خب میدونم بخاطر همین میگم واقن غش کنم وگرنه بلدم فیلم بازی کنم 

قدر سلامتی خودتو بدون این چیزا چیه میگی

الان فکر کردی غش کنی ببرنت دکتر نمیفهمن الکی بوده 

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
2731

هنوز جا داری واسه زدن یه تاپیک دیگه...

زور بزن😐😐😐

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2740

برو تو حموم در رو ببند آب گرمو باز کن تا خفه بشی😄😄😃😃

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
برو پیش عروس ما آموزشت میده😕 لعنتی نمیدونم چطوری میتونه یبار الکی گفت قرص خوردم خود کشی کردم در حم ...

لامصب باید بره پیش اصغرفرهادی بعد شما چیکار کردید

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
خب میگم یه راه کتر بگیییین واقعی غش کنم نه الکی

مگ ادم سالم واقعی غش میکنه 

فیلم هندیه مگ 😑

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
2706